Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2020 жылғы 20 қазандағы № 03 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 қазанда № 1651 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Алматы қаласы Алмалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1538 болып тіркелген, Алматы ақшамы" газетiнiң 2019 жылғы 13 сәуірде № 43-44 (5707) және "Вечерний Алматы" газетiнiң 2019 жылғы 13 сәуірде № 42-43 (13518-13519 сандарында жарияланған)) шешiмiне келесi өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетілген шешімнің қосымшасында № 40, 52, 53 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің № 01 қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. "Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте әрі қарай мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялай отырып, осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді және интернет-ресурстарда орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау Алмалы ауданы әкiмi аппаратының басшысы К.Қ. Әбiлқақоваға жүктелсiн.
4. Осы шешім, алғашқы ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Алматы қаласының Алмалы
ауданы әкімі
Б. Торгаев
Алматы қаласы Алмалы ауданы
әкімінің 2020 жылғы 20 қазаны
№ 03 шешіміне № 01
қосымша
№ 40 сайлау учаскесi
Шекаралары: Прокофьев көшесінен Ұзақбай Құлымбетов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) № 163 үйді қоспағанда Есенжанов көшесіне дейін; Есенжанов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы), Прокофьев көшесінің № 148 үйді қоспағанда Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін.
№ 52 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ислам Каримов көшесінен Абай даңғылының тақ санды жағымен Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің жұп санды жағымен Есенжанов көшесіне дейін; Есенжанов көшесінің батысқа қарай (солтүстік жағы) Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесінің солтүстікке қарай (шығыс жағы) № 163 үйді қоса Ұзақбай Құлымбетов көшесіне дейін; Ұзақбай Құлымбетов көшесінің шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Ислам Каримов көшесіне дейін; Ислам Каримов көшесінің тақ санды жағымен Шәкәрім көшесіне дейін, Шәкәрім көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Тұрғыт Озал көшесіне дейін; Тұрғыт Озал көшесінің батыс жағымен Абай даңғылына дейін.
№ 53 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қарасай батыр көшесінен Розыбакиев көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Тұрғыт Озал көшесіне дейін; Тұрғыт Озал көшесінің жұп санды жағымен Шәкәрім көшесіне дейін, Шәкәрім көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Ислам Каримов көшесіне дейін; Ислам Каримов көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін.

О внесении изменений в решение акима Алмалинского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы"
Решение акима Алмалинского района города Алматы от 20 октября 2020 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 21 октября 2020 года № 1651
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", согласно статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Алмалинского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алмалинского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 апреля 2019 года № 1538, опубликовано в газетах "Алматы ақшамы" от 13 апреля 2019 года № 43-44 (5707) и "Вечерний Алматы" от 13 апреля 2019 года № 42-43 (13518-13519) следующие изменения:
1) в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 40, 52, 53 согласно приложению № 01 к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Алмалинского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алмалинского района Абилкакову К.К.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней его первого официального опубликования.
Аким Алмалинского района
города Алматы
Б. Торгаев
Приложение № 01 к решению
акима Алмалинского района
города Алматы от 20 октября
2020 года № 03
Избирательный участок № 40
Границы: от улицы Прокофьева по улице Кулымбетова Узакбая на восток (южная сторона) до улицы Брусиловского; по улице Брусиловского на юг (западная сторона) исключая дом № 163 до улицы Есенжанова; по улице Есенжанова на запад (северная сторона) до улицы Прокофьева; по улице Прокофьева на север (восточная сторона) исключая дом № 148 улицы Прокофьева до улицы Кулымбетова Узакбая.
Избирательный участок № 52
Границы: от улицы Ислама Каримова по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Туркебаева; по четной стороне улицы Туркебаева до улицы Есенжанова; по улице Есенжанова на запад (северная сторона) до улицы Брусиловского; по улице Брусиловского на север (восточная сторона) включая дом № 163 до улицы Кулымбетова Узакбая; по улице Кулымбетова Узакбая на восток (южная сторона) до улицы Ислама Каримова; по нечетной стороне улицы Ислама Каримова до улицы Шакарима; по улице Шакарима на запад (северная сторона) до улицы Тургута Озала; по улице Тургута Озала западная сторона до проспекта Абая.
Избирательный участок № 53
Границы: от улицы Карасай батыра по нечетной стороне улицы Розыбакиева до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Тургута Озала; по четной стороне Тургута Озала до улицы Шакарима; по улице Шакарима на восток (южная сторона) до улицы Ислама Каримова; по четной стороне улицы Ислама Каримова до улицы Карасай батыра; по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Розыбакиева.