Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2018 жылғы 12 қаңтардағы "Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлік беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 1 шешімінің күшін жою туралы
Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2020 жылғы 4 тамыздағы № 2 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 тамызда № 1627 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 бабына сәйкес, Алматы қаласы Наурызбай ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2018 жылғы 12 қаңтардағы "Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлік беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 2 ақпанда № 1448 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2018 жылғы 10 ақпандағы № 18 (5525) және "Вечерний Алматы" газетінің 2018 жылғы 10 ақпандағы № 18 (13339) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте әрі қарай мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялай отырып, осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді және интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Наурызбай ауданы әкімінің орынбасары М. Нысаналиевке жүктелсін.
Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы Наурызбай
ауданының әкімі
С. Тоғай

О признании утратившим силу решения акима Наурызбайского района города Алматы от 12 января 2018 года № 1 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Наурызбайского района города Алматы" и его описание"
Решение акима Наурызбайского района города Алматы от 4 августа 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 6 августа 2020 года № 1627
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Наурызбайского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Наурызбайского района города Алматы от 12 января 2018 года "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Наурызбайского района города Алматы" и его описание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 2 февраля 2018 года № 1448, опубликовано в газетах "Алматы Ақшамы" 10 февраля 2018 года № 18 (5525) и "Вечерний Алматы" 10 февраля 2018 года № 18 (13339).
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Наурызбайского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Наурызбайского района М. Нысаналиева.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Наурызбайского
района города Алматы
С. Тоғай