"2020-2022 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетін бекіту туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 сәуірде № 6278 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Петропавл қалалық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетін бекіту туралы" 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2020 жылғы 10 қаңтар Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5778 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 158 148 мың теңге:
салықтық түсімдер – 12 685 135 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 954 947,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 434 065,4 мың теңге;
2) шығындар – 50 627 319,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 347 024 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 100 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу– 447 024 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 122 147,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 9 122 147,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 13 732 349 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 881 260 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 271 058,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;

О внесении изменений в решение Петропавловского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 1 "Об утверждении бюджета города Петропавловска на 2020-2022 годы"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 24 апреля 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 апреля 2020 года № 6278
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата "Об утверждении бюджета города Петропавловска на 2020-2022 годы" от 23 декабря 2019 года № 1 (опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5778) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 158 148 тысячи тенге:
налоговые поступления – 12 685 135 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 84 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 954 947,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 27 434 065,4 тысяч тенге;
2) затраты – 50 627 319,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 347 024 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 100 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 447 024 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 122 147,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 122 147,9 тысяч тенге:
поступление займов – 13 732 349 тысяч тенге;
погашение займов – 6 881 260 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 271 058,9 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

831 952
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
55 000
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
158 268,9
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
651 981
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
567 429,8
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
1 994 700
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
21 911
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 911
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
21 000
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
21 000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
61 809
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
61 809
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
473 994
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
193 708
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
193 708
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
8 601
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
8 601
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
61 369
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
58 669
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
2 700
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
65 800
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
65 800
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
20 430
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 530
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
900
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
104 083
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83 216
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру

831 952
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
55 000
028
Развитие коммунального хозяйства
158 268,9
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
651 981
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
567 429,8
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
1 994 700
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
21 911
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
21 911
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
21 000
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
21 000
464
Отдел образования района (города областного значения)
61 809
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
61 809
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
473 994
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
193 708
003
Поддержка культурно-досуговой работы
193 708
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
8 601
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
8 601
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
61 369
006
Функционирование районных (городских) библиотек
58 669
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
2 700
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
65 800
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
65 800
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
20 430
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
19 530
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
900
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
104 083
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
83 216
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики