Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 20-1 "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 37-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 наурызда № 6139 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" 2018 жылғы 31 мамырдағы № 20-1 шешіміне (2018 жылғы 18 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау электрондық түрдегі банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4757 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) (бұдан әрі-Кодекс) 509-бабының 5-тармағына, 510-бабының 1-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге осы Кодекстің 503-бабында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.".
2. Осы шешім ресми жариялануы тиіс және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының
XXXVII сессиясының торағасы
Ж.Ахметова
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
мәслихатының хатшысы
С.Муканов

О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 31 мая 2018 года № 20-1 "О ставках на земельный налог"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 31 марта 2020 года № 37-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 марта 2020 года № 6139
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "О ставках на земельный налог" от 31 мая 2018 года № 20-1 (опубликовано 18 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4757) следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 5 статьи 509, пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) (далее-Кодекс), маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Повысить в десять раз базовые ставки земельного налога, установленные статьей 503 Кодекса, на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.".
2. Настоящее решение подлежит официальному опубликованию и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель
XXXVII сессии маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
Ж.Ахметова
Секретарь маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
С.Муканов