Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 35-19 "2020-2022 жылдарға арналған Аққайың ауданының Тоқшын ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2020 жылғы 1 шілдедегі № 39-16 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 шілдеде № 6425 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 5-тармағына, 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Аққайың ауданының Тоқшын ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 35-19 шешіміне (2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5824 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Аққайың ауданының Тоқшын ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 824 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 139 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 685 мың теңге;
2) шығындар - 33 767,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 943,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 943,6 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 943,6 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. 4-қосымшаға сәйкес ауылдық округінің бюджетінде қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығындары қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 35-19 "Об утверждении бюджета Токушинского сельского округа Аккайынского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 1 июля 2020 года № 39-16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 июля 2020 года № 6425
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Токушинского сельского округа Аккайынского района на 2020-2022 годы" от 8 января 2020 года № 35-19 (опубликовано 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5824) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Токушинского сельского округа Аккайынского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы- 32824 тысяч тенге:
налоговые поступления - 4139 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала- 0;
поступления трансфертов – 28685 тысяч тенге;
2) затраты – 33767,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 943,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 943,6 тысяч тенге:
поступление займов - 0тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 943,6 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложения 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению;

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
943,6
001
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
943,6

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
943,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
943,6