Айыртау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6-38-1 "2020-2022 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 сәуірдегі № 6-41-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 сәуірде № 6195 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6-38-1 шешіміне (2020 жылғы 7 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5772 болып тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Айыртау ауданының бюджетін осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 429 439,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 796 910,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 237,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 613 292,1 мың теңге;
2) шығындар – 9 590 408,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 182 006,9 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 227 498,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 45 492,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу –0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 342 976,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 342 976,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 227 498,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 45 492,0 мың тенге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 160 969,7 мың теңге.";
13- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2020 жылға Айыртау аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 29 624,4 мың теңге сомасында бекітілсін.";
келесі мазмұндағы 13-2- тармағымен толықтырылсын:
"13-2. 2020 жылға арналған облыстық бюджеттің ішкі қарыздар қаражатынан берілетін кредиттер есебінен шығындар ескерілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 6-38-1 "Об утверждении бюджета Айыртауского района на 2020-2022 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 14 апреля 2020 года № 6-41-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 апреля 2020 года № 6195
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Айыртауского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6-38-1 (опубликовано 7 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5772) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Айыртауского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 429 439,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 796 910,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 237,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 613 292,1 тысяч тенге;
2) затраты – 9 590 408,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 182 006,9 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 227 498,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45 492,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 342 976,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 342 976,6 тысяч тенге:
поступление займов – 1 227 498,9 тысяч тенге;
погашение займов – 45 492,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 160 969,7 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить резерв местного исполнительного органа Айыртауского района на 2020 год в сумме 29 624,4 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 13-2 следующего содержания:
"13-2. Учесть в районном бюджете на 2020 год расходы за счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов.

38 660,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 218,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 842,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
600,0
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
21 282,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 282,0
02
Қорғаныс
14 827,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14 827,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегііс-шаралар
9 529,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 688,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
610,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздіқ, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
16 820,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғынүй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16 820,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
16 820,0
04
Бiлiм беру
5 707 186,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 653 736,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 770,0
003
Жалпы білім беру
4 797 752,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
69 051,0
006
Балаларға қосымша білім беру
52 752,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
233 629,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) жәнеата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауғақамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 463,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
400,0
023
Әдістемелік жұмыс
18 931,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналықпедагогикалық консультациялық көмек көрсету
20 619,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

38 660,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
36 218,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 842,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
600,0
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
21 282,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
21 282,0
02
Оборона
14 827,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14 827,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9 529,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 688,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
610,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
16 820,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16 820,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
16 820,0
04
Образование
5 707 186,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 653 736,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17 770,0
003
Общеобразовательное обучение
4 797 752,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
69 051,0
006
Дополнительное образование для детей
52 752,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
233 629,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам(попечителям)на содержание ребенка-сироты(детей-сирот), и ребенка (детей),оставшегося без попечения родителей
16 463,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
400,0
023
Методическая работа
18 931,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
20 619,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

200 281,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 376,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8 283,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
8 000,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
61 161,0
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықының басқа да тілдерін дамыту
637,0
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
88 044,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 780,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
26 294,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 794,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 000,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
11 000,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 500,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
126 760,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37 033,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
37 033,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17 477,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 377,0
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
2 100,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
72 250,6
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 027,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
18 621,6
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
10 602,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16 697,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
16 697,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 697,0
12
Көлiк және коммуникация
183 996,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

200 281,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
27 376,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8 283,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
8 000,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
61 161,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
637,0
009
Поддержка культурно-досуговой работы
88 044,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 780,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
26 294,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
10 794,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 000,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
11 000,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 500,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
126 760,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37 033,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
37 033,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17 477,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15 377,0
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
2 100,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
72 250,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
43 027,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
18 621,6
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
10 602,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16 697,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
16 697,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
16 697,0
12
Транспорт и коммуникации
183 996,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

183 996,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
42 418,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
140 452,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 126,0
13
Басқалар
394 885,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
224 825,7
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
224 825,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29 624,4
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
29 624,4
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
140 435,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
140 435,0
14
Борышқа қызмет көрсету
92,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
92,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
92,0
15
Трансферттер
245 133,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
245 133,3
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
36 289,1
038
Субвенциялар
172 907,0
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
35 937,2
3) Таза бюджеттік кредиттеу
1 182 006,9
Бюджеттік кредиттер
1 227 498,9
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
574 424,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
574 424,0
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
574 424,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
517 873,9
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
124 787,9
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
124 787,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
393 086,0
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу

183 996,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
42 418,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
140 452,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 126,0
13
Прочие
394 885,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
224 825,7
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
224 825,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29 624,4
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
29 624,4
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
140 435,0
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
140 435,0
14
Обслуживание долга
92,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
92,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
92,0
15
Трансферты
245 133,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
245 133,3
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
36 289,1
038
Субвенции
172 907,0
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
35 937,2
3) Чистое бюджетное кредитование
1 182 006,9
Бюджетные кредиты
1 227 498,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
574 424,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
574 424,0
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
574 424,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
517 873,9
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
124 787,9
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
124 787,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
393 086,0
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

500,0
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу үшін
268 000,0
оның ішінде ауылдық округтар бойынша:
Арықбалык ауылдық округі әкімінің аппараты
77 000,0
Володар ауылдық округі әкімінің аппараты
90 000,0
Лобанов ауылдық округі әкімінің аппараты
101 000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту іс-шараларды іске асыруға
37 800,0
оның ішінде ауылдық округтар бойынша:
Арықбалык ауылдық округі әкімінің аппараты
15 000,0
Украин ауылдық округі әкімінің аппараты
22 800,0
Айыртау аудандық мәслихатының
2020 жылғы 14 сәуірі
№ 6-41-1 шешіміне
3 қосымша
Айыртау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6-38-1 шешіміне
12 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ішкі қарыздар қаражатынан облыстық бюджеттен кредиттерді бөлу
Функционалдық топ
Атауы
Сома, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
1
2
3
4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
574 424,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
574 424,0
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
574 424,0
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру үшін
15 000,0
оның ішінде ауылдық округтар бойынша:
Лобанов ауылдық округі әкімінің аппараты
15 000,0
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру үшін
200 027,1
оның ішінде ауылдық округтар бойынша:
Арықбалык ауылдық округі әкімінің аппараты
66 200,0
Володар ауылдық округі әкімінің аппараты
73 227,1
Имантау ауылдық округі әкімінің аппараты
18 100,0
Лобанов ауылдық округі әкімінің аппараты
33 000,0
Сырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты
9 500,0
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
63 331,8
оның ішінде ауылдық округтар бойынша:
Имантау ауылдық округі әкімінің аппараты
14 263,5
Қамсақты ауылдық округі әкімінің аппараты
49 068,3
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге
296 065,1
оның ішінде ауылдық округтар бойынша:
Лобанов ауылдық округі әкімінің аппараты
52 650,0
Володар ауылдық округі әкімінің аппараты
5 400,0
Имантау ауылдық округі әкімінің аппараты
101 757,3
Сырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты
136 257,8

500,0
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
268 000,0
в том числе по сельским округам:
Аппарат акима Арыкбалыкского сельского округа
77 000,0
Аппарат акима Володарского сельского округа
90 000,0
Аппарат акима Лобановского сельского округа
101 000,0
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
37 800,0
в том числе по сельским округам:
Аппарат акима Арыкбалыкского сельского округа
15 000,0
Аппарат акима Украинского сельского округа
22 800,0
Приложение 3
к решению Айыртауского
районного маслихата
от 14 апреля 2020 года № 6-41-1
Приложение 12
к решению Айыртауского
районного маслихата
от 25 декабря 2019 года №6-38-1
Распределение кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов на 2020 год
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
574 424,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
574 424,0
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
574 424,0
на освещение улиц в населенных пунктов
15 000,0
в том числе по сельским округам:
Аппарат акима Лобановского сельского округа
15 000,0
на благоустройство и озеленение населенных пунктов
200 027,1
в том числе по сельским округам:
Аппарат акима Арыкбалыкского сельского округа
66 200,0
Аппарат акима Володарского сельского округа
73 227,1
Аппарат акима Имантауского сельского округа
18 100,0
Аппарат акима Лобановского сельского округа
33 000,0
Аппарат акима Сырымбетского сельского округа
9 500,0
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
63 331,8
в том числе по сельским округам:
Аппарат акима Имантауского сельского округа
14 263,5
Аппарат акима Камсактинского сельского округа
49 068,3
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
296 065,1
в том числе по сельским округам:
Аппарат акима Лобановского сельского округа
52 650,0
Аппарат акима Володарского сельского округа
5 400,0
Аппарат акима Имантауского сельского округа
101 757,3
Аппарат акима Сырымбетского сельского округа
136 257,8