Айыртау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 6-38-13 "2020-2022 жылдарға арналған Айыртау ауданы Антоновка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қарашадағы № 6-47-5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қарашада № 6733 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес, Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Айыртау ауданы Антоновка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 6-38-13 шешіміне (2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5796 болып тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Айыртау ауданы Антоновка ауылдық округінің бюджетін осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 057,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 895,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22 162,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 962,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -904,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 904,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 904,9 мың теңге.";
6- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 5 830,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген аудандық бюджеттен нысаналы трансферттерді бөлу ауылдық округ әкімінің 2020-2022 жылдарға арналған Антоновка ауылдық округінің бюджеті туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы шешімімен айқындалады.";

О внесении изменений и дополнения в решение Айыртауского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 6-38-13 "Об утверждении бюджета Антоновского сельского округа Айыртауского района на 2020-2022 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 ноября 2020 года № 6-47-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 ноября 2020 года № 6733
В соответствии статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Антоновского сельского округа Айыртауского района на 2020-2022 годы" от 30 декабря 2019 года № 6-38-13 (опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5796) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Антоновского сельского округа Айыртауского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 057,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 895,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 162,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 962,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -904,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 904,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 904,9 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год целевые трансферты из районного бюджета в сумме 5 830,0 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Антоновского сельского округа на 2020– 2022 годы.";

келесі мазмұндағы 6-2- тармағымен толықтырылсын:
"6-2. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 910,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген облыстық бюджеттен нысаналы трансферттерді бөлу ауылдық округ әкімінің 2020-2022 жылдарға арналған Антоновка ауылдық округінің бюджеті туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық мәслихаты
XLVII сессиясының төрағасы
А.Байгарин
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық мәслихатының
хатшысы
Б.Жанахметов
Айыртау аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 қарашасы
№ 6-47-5 шешіміне
қосымша
Айыртау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 6-38-13 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Айыртау ауданы Антоновка ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5

дополнить пунктом 6-2 следующего содержания:
"6-2. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме 910,0 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Антоновского сельского округа на 2020– 2022 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель XLVII сессии
Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
А.Байгарин
Секретарь
Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Б.Жанахметов
Приложение
к решению Айыртауского
районного маслихата
от 25 ноября 2020 года № 6-47-5
Приложение 1
к решению Айыртауского
районного маслихата
от 30 декабря 2019 года № 6-38-13
Бюджет Антоновского сельского округа Айыртауского района на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5