Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Саумалкөл ауылының Достық көшесінің атауын Бәйкен Әшімов көшесіне қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Володар ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 20 шілдедегі № 96 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 шілдеде № 6463 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Саумалкөл ауылы халқының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облысы ономастикалық комиссияның 2018 жылғы 28 тамыздағы қорытындысы негізінде, Володар ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Саумалкөл ауылының Достық көшесі Бәйкен Әшімов көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Е. Касымгалиев

О переименовании улицы Достык в улицу Байкена Ашимова в селе Саумалколь Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Володарского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 20 июля 2020 года № 96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 июля 2020 года № 6463
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Саумалколь, на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 28 августа 2018 года, аким Володарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Достык в улицу Байкена Ашимова в селе Саумалколь Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Е. Касымгалиев