Ақжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 51-8 "2020-2022 жылдарға арналған Ақжар ауданы Талшық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 56-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 сәуірде № 6263 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Ақжар ауданы Талшық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 51-8 шешіміне (2020 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5841 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақжар ауданы Талшық ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 151 688 мың теңге:
салықтық түсімдер – 21 429 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 180 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 130 079 мың теңге;
2) шығындар – 153 977,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 9000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11289,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11289,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 9000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың тенге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 289,9 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
"7-1. Осы шешімге 2 қосымшаға сәйкес Талшық ауылдық округінің бюджет қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтарын қайтару есебінен шығыстар көзделсін.";
"2020-2022 жылдарға арналған Ақжар ауданы Талшық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Ақжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 06 қаңтар №51-8 шешімін іске асыру туралы" қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтарын қайтару есебінен шығыстар сомасын бөлу айқындалады";
мынадай мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:

"О внесении изменений и дополнений в решение Акжарского районного маслихата от 6 января 2020 года № 51-8 "Об утверждении бюджета Талшыкского сельского округа Акжарского района на 2020-2022 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 апреля 2020 года № 56-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 апреля 2020 года № 6263
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Талшыкского сельского округа Акжарского района на 2020-2022 годы" от 6 января 2020 года № 51-8(опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5841) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Талшыкского сельского округа Акжарского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 151 688 тысяч тенге:
налоговые поступления – 21 429 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 180 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –130 079 тысяч тенге;
2) затраты –153 977,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 9000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 11289,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11289,9 тысяч тенге:
поступление займов – 9000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 289,9 тысяч тенге";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Предусмотреть расходы бюджета Талшыкского сельского округа за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года, согласно приложению 2 к настоящему решению.";
Распределение сумм свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года определяется решением акима Талшыкского сельского округа "О реализации решения Акжарского районного маслихата от 06 января 2020 года №51-8 "Об утверждении бюджета Талшыкского сельского Акжарского района на 2020-2022 годы";
дополнить пунктом 7-2 следующего содержания:

"7-2. Осы шешімге 1 қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен 2020 жылға арналған шығыстар түсімдері ауылдық округінің бюджеті есепке алынсын;
"2020-2022 жылдарға арналған Ақжар ауданы Талшық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Ақжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 06 қаңтар №51-8 шешімін іске асыру туралы" ішкі қарыздар қаражатынан облыстық бюджеттен берілген кредиттер есебінен бюджеттік кредиттер сомасын бөлу айқындалады";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешім осы шешімнің 2, 3 қосымшаларына сәйкес 4, 5 қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихат сессиясының төрағасы А.Прокофьев
Ақжар аудандық мәслихат хатшысы А.Хоршат
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23 сәуірі
№ 56-1 шешіміне
1 қосымша
Ақжар аудандық мәслихаттын
2020 жылғы 06 қаңтардағы
№ 51-8 шешіміне
1 қосымша
Ақжар ауданы Талшық ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы мың теңге

"7-2. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год поступление расходов за счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов, согласно приложению 3 к настоящему решению;
Распределение сумм бюджетных кредитов за счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов определяется решением акима Талшыкского сельского округа "О реализации решения Акжарского районного маслихата от 06 января 2020 года №51-8 "Об утверждении бюджета Талшыкского сельского Акжарского района на 2020-2022 годы";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложениями 4, 5 согласно приложениям 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области А.Прокофьев
Секретарь Акжарского районного маслихата А.Хоршат
Приложение 1
к решению Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 23 апреля 2020 года № 56-1
Приложение 1
к решению Акжарского
районного маслихата
от 06 января 2020 года №51-8
Бюджет Талшыкского сельского округа Акжарского района на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма тысяч тенге