Ақжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 51-1 "2020-2022 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 маусымдағы № 58-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 маусымда № 6387 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджетін бекіту туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 51-1 шешіміне (2019 жылдың 31 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5756 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 054 016,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 328 109 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 523 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 708 384,7 мың теңге;
2) шығындар – 5 428 662,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 296 636 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 329 329 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32 693 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -671 281,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 671 281,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 635 835,3 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 32 693 мың тенге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 68 139,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 6, 8, 9 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Ақжар аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
А.Прокофьев
Ақжар аудандық
мәслихат хатшысы
А.Хоршат
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2020 жылғы 19 маусымы
№ 58-1 шешіміне
қосымша
Ақжар аудандық мәслихаттын
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 51-1 шешіміне
1 қосымша
Ақжар ауданының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың тенге
Сыныбы
Кіші сыныбы

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 51-1 "Об утверждении бюджета Акжарского района на 2020-2022 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 19 июня 2020 года № 58-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 июня 2020 года № 6387
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Акжарского района на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 51-1 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5756) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Акжарский районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 054 016,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 328 109 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 523 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 708 384,7 тысяч тенге;
2) затраты – 5 428662,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 296 636 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 329 329 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 693 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -671 281,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 671 281,4 тысяч тенге:
поступление займов – 635 835,3 тысяч тенге;
погашение займов – 32 693 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 68139,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 6, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Акжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
А.Прокофьев
Секретарь Акжарского
районного маслихата
А.Хоршат
Приложение
к решению Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 19 июня 2020 года № 58-1
Приложение 1
к решению Акжарского
районного маслихата
от 24 декабря 2019 года № 51-1
Акжарский районный бюджет на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

67913
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
67913
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10473
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
10473
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
262353,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
156916,4
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17681,2
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1448
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
9766
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
6052
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35603
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22387
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1057
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
11043
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
996882,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50490
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
50490
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2609
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
2609
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
235898
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
235898
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
414613
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
414613
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
279730,7
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
43314,7
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
229615
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту

67913
005
Государственная адресная социальная помощь
67913
464
Отдел образования района (города областного значения)
10473
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10473
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
262353,6
002
Программа занятости
156916,4
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17681,2
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1448
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9766
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6052
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
35603
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22387
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1057
021
Капитальные расходы государственного органа
400
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
11043
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
996882,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
50490
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
50490
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2609
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2609
464
Отдел образования района (города областного значения)
235898
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
235898
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
414613
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
414613
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
279730,7
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
43314,7
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
229615
028
Развитие коммунального хозяйства

63553
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
63553

63553
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
63553