Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2020 жылғы 24 маусымдағы № 180 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 маусымда № 6388 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 42 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 18.02.2021 № 42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 31-бабы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген, Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 14010 болып тіркелген) сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24 июня 2020 года № 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 июня 2020 года № 6388. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 18 февраля 2021 года № 42
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 18.02.2021 № 42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Правилами квотирования рабочих мест для инвалидов, утвержденными приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14010), акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ауыр жұмыстарда, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызына дейінгі мөлшерде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің "Мүгедектерге арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2019 жылғы 30 қаңтардағы № 20 қаулысының (2019 жылғы 7 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5214 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению.
2. Признать утратившими силу постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 30 января 2019 года № 20 (опубликовано 7 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5214).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау осы салаға жетекшілік ететін Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Тастемиров
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімінің
2020 жылғы 24 маусымы
№ 180 қаулысына
қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымдар атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота мөлшері (қызметкерлердің тізімдік санынан %)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны
Жұмыс істейтін мүгедектер саны
Барлығы (адам)
оның ішінде 2020 жылға
"Нежинка - Ерке" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, курирующего данную сферу.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Тастемиров
Приложение
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 24 июня 2020 года № 180
Квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Количество рабочих мест
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест согласно установленной квоты
Количество работающих инвалидов
Всего (человек)
в том числе на 2020 год
Товарищество с ограниченной ответственностью "Нежинка - Ерке"