Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 2-3 "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы бойынша жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2020 жылғы 3 тамыздағы № 64-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 тамызда № 6474 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы бойынша жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 2-3 (2016 жылғы 19 мамырда "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3747 болып тіркелді) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы
мәслихатының сессиясының төрағасы Н.Синдякина
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы
мәслихатының хатшысы Е.Адильбеков

О признании утратившим силу решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21 апреля 2016 года № 2-3 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций по району имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 3 августа 2020 года № 64-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 августа 2020 года № 6474
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций по району имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" от 21 апреля 2016 года № 2-3 (опубликовано 19 мая 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3747).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области Н.Синдякина
Секретарь маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области Е.Адильбеков