2020-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2020 жылғы 26 тамыздағы № 229 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 тамызда № 6506 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2020-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Тастемиров
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2020 жылғы 26 тамызы
№ 229 қаулысына
1 қосымша
Червонный ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2020 жылғы 26 тамызы
№ 229 қаулысына
2 қосымша
Новоишим ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2020 жылғы 26 тамызы
№ 229 қаулысына
3 қосымша
Новосел ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2020 жылғы 26 тамызы
№ 229 қаулысына
4 қосымша
Нежинка ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2020 жылғы 26 тамызы
№ 229 қаулысына
5 қосымша
Бірлік ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2020 жылғы 26 тамызы
№ 229 қаулысына
6 қосымша
Шұқыркөл ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2020 жылғы 26 тамызы
№ 229 қаулысына
7 қосымша
Ломоносов ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2020 жылғы 26 тамызы
№ 229 қаулысына
8 қосымша
Возвышен ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2020 жылғы 26 тамызы
№ 229 қаулысына
9 қосымша
Рузаев ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2020 жылғы 26 тамызы
№ 229 қаулысына
10 қосымша
Көкалажар ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2020 жылғы 26 тамызы
№ 229 қаулысына
11 қосымша
Андреев ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2020 жылғы 26 тамызы
№ 229 қаулысына
12 қосымша
Дружба аулыдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2020 жылғы 26 тамызы
№ 229 қаулысына
13 қосымша
Шөптікөл ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2020 жылғы 26 тамызы
№ 229 қаулысына
14 қосымша
Чистопол ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2020 жылғы 26 тамызы
№ 229 қаулысына
15 қосымша
Салқынкөл ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2020 жылғы 26 тамызы
№ 229 қаулысына
16 қосымша
Тахтаброд ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2020 жылғы 26 тамызы
№ 229 қаулысына
17 қосымша
Қырымбет ауылдық округі бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары

Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по району имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области на 2020-2021 годы
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26 августа 2020 года № 229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 августа 2020 года № 6506
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах" акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы пастбищеоборота на основании геоботанического обследования пастбищ по району имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области на 2020-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Тастемиров
Приложение 1
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 26 августа 2020 года № 229
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Червонному сельскому округу
Приложение 2
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 26 августа 2020 года № 229
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Новоишимскому сельскому округу
Приложение 3
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 26 августа 2020 года № 229
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Новосельскому сельскому округу
Приложение 4
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 26 августа 2020 года № 229
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Нежинскому сельскому округу
Приложение 5
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 26 августа 2020 года № 229
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Бирликскому сельскому округу
Приложение 6
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 26 августа 2020 года № 229
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Шукыркольскому сельскому округу
Приложение 7
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 26 августа 2020 года № 229
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Ломоносовскому сельскому округу
Приложение 8
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 26 августа 2020 года № 229
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Возвышенскому сельскому округу
Приложение 9
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 26 августа 2020 года № 229
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Рузаевскому сельскому округу
Приложение 10
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 26 августа 2020 года № 229
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Кокалажарскому сельскому округу
Приложение 11
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 26 августа 2020 года № 229
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Андреевскому сельскому округу
Приложение 12
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 26 августа 2020 года № 229
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Дружбинскому сельскому округу
Приложение 13
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 26 августа 2020 года № 229
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Шоптыкольскому сельскому округу
Приложение 14
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 26 августа 2020 года № 229
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Чистопольскому сельскому округу
Приложение 15
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 26 августа 2020 года № 229
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Салкынкольскому сельскому округу
Приложение 16
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 26 августа 2020 года № 229
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Тахтабродскому сельскому округу
Приложение 17
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 26 августа 2020 года № 229
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Кырымбетскому сельскому округу