Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 55-1 "2020-2022 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2020 жылғы 24 қарашадағы № 69-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 қарашада № 6714 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 55-1 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5760 болып тіркелді) келесі өзгерістермен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 796 376,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 167 848 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 893,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 43 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 558 435 мың теңге;
2) шығындар – 13 508 385,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 94 038,5 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 139 748 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 45 709,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 4 513,4 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 4 513,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 801 533,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –801 533,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 702 692,4 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 45 709,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 144 551 мың теңге.";
9-тармақ келесі мазмұндағы 75), 76) тармақшаларымен толықтырылсын:
"75) кезекші топтардағы қашықтықтан оқыту шеңберіндегі еңбекақы қоры;
76) Червонное ауылында су құбырының тарату желілеріне сорғы станциясын орнату.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 25 декабря 2019 года № 55-1 "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24 ноября 2020 года № 69-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 ноября 2020 года № 6714
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 55-1 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5760) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 796 376,5 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 167 848 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 893,5 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 43 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 558 435 тысяч тенге;
2) затраты – 13 508 385,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 94 038,5 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 139 748 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45 709,5 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 4 513,4 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 4 513,4 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 801 533,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 801 533,9 тысячи тенге:
поступление займов – 702 692,4 тысячи тенге;
погашение займов – 45 709,5 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 144 551 тысяча тенге.";
пункт 9 дополнить подпунктами: 75), 76) следующего содержания:
"75) фонд оплаты труда в рамках дистанционного обучения в дежурных группах;
76) установка насосной станции разводящих сетей водопровода в селе Червонное.";

9-1-тармақ келесі мазмұндағы 10) тармақшасымен толықтырылсын:
"10) Новоишим ауылында Локомотивная көшесі бойында сыртқы инженерлік желімен және аумақты абаттандырумен қоса 50 пәтерлік тұрғын үй салу.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 43 299,2 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы
мәслихатының сессиясының төрағасы
И.Шаймерденов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы
мәслихатының хатшысы
Е.Адильбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2020 жылғы 24 қарашасы
№ 69-1 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 55-1 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сома (мың теңге)

пункт 9-1 дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) строительство 50-ти квартирного жилого дома с внешними инженерными сетями и благоустройством территории по улице Локомотивная в селе Новоишимское.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 43 229,2 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
маслихата района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
И.Шаймерденов
Секретарь маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е.Адильбеков
Приложение
к решению маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 24 ноября 2020 года № 69-1
Приложение 1
к решению маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 25 декабря 2019 года № 55-1
Бюджет района имени Габита Мусрепова на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

2. Шығындар
13 508 385,3
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1 921 551,7
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
19 600
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19 600
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
233 365,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
155 933,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 228,6
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
75 203,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
48 079,3
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 165
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
300
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 614,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 620 506,6
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 094
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
25 544,7
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 541 867,9
2
Қорғаныс
48 253,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
48 253,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
15 297
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
31 431,4
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 525
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
10 458
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 458
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
10 458
4
Білім беру
5 967 124,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
294 679,7
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
294 679,7
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

2. Затраты
13 508 385,3
1
Государственные услуги общего характера
1 921 551,7
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
19 600
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
19 600
122
Аппарат акима района (города областного значения)
233 365,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
155 933,4
003
Капитальные расходы государственного органа
2 228,6
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
75 203,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
48 079,3
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 165
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
300
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
46 614,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 620 506,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
53 094
003
Капитальные расходы государственного органа
25 544,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 541 867,9
2
Оборона
48 253,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
48 253,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
15 297
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
31 431,4
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 525
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
10 458
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 458
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
10 458
4
Образование
5 967 124,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
294 679,7
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
294 679,7
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

4 600
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
54 672,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтікбағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 015,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
988
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
15 951,2
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
144 589,7
088
Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберіндегі іс-шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қала, ауыл, қала, ауыл бюджеттеріне несие беру
144 589,7
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 929 410,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33 600
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
33 600
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
87 121,1
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
87 121,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
228 278
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
228 278
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
44 638
009
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
44 638
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 535 773,1
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
362 669
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
4 000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
114 013,6
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
422 152
013
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
8 810
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
6 676,9
018
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту

4 600
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
54 672,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 015,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
988
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
15 951,2
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
144 589,7
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
144 589,7
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 929 410,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33 600
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
33 600
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
87 121,1
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
87 121,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
228 278
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
228 278
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
44 638
009
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
44 638
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 535 773,1
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
362 669
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
4 000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
114 013,6
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
422 152
013
Развитие коммунального хозяйства
8 810
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведение
6 676,9
018
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов

33 299
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
5 516,1
025
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
640
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
577 997
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
562 450,4
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
165 877
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
165 877
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
157 969,8
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 392
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5 663
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 914,8
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
140 000
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
79 228,6
021
Cпорт объектілерін дамыту
79 228,6
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
159 375
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12 882
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
106 312
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
1 289
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 102
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
10 790
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
90 614,9
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
52 179,7
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 964
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
174,3
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 998,8
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
66,6
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
12 976
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 853
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

33 299
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (город областного значения)
5 516,1
025
Освещение улиц в населенных пунктах
640
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
577 997
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
562 450,4
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
165 877
009
Поддержка культурно-досуговой работы
165 877
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
157 969,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
10 392
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5 663
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1 914,8
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
140 000
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
79 228,6
021
Развитие объектов спорта
79 228,6
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
159 375
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
12 882
007
Функционирование районных (городских) библиотек
106 312
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 289
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
28 102
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10 790
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
90 614,9
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
52 179,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
36 964
006
Организация санитарного убоя больных животных
174,3
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 998,8
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых животных, продуктов и сырья животного происхождения
66,6
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
12 976
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 853
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)