2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Алматы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 45/268 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 5964 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімінің 5-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75 - бабының 2 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабының 2-7 - тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Алматы ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 13 252 мың теңге;
салықтық түсімдер 1 146 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі 12 106 мың теңге;
2) шығындар 13 252 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
2. 2020 жылға арналған ауылдық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 52-1 - бабына сәйкес құрылатыны белгіленсін.
3. 2020 жылға төлем көзінен салық салынбайтын кірістерден жеке табыс салығы бойынша ауылдық округ салықтарынан жалпы түсім сомаларын бөлу 100 пайызда белгіленсін.
4. Алматы ауылдық округінің бюджетіне 2020 жылға аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 12106 мың теңге сомасында қарастырылсын.
5. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының мәслихаты
сессиясының төрағасы
А.Жолтабаров
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы
А.Бектасова

Об утверждении бюджета Алматинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 45/268. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 января 2020 года № 5964.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 5 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алматинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 13 252 тысяч тенге;
налоговые поступления 1 146 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 12 106 тысяч тенге;
2) затраты 13 252 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге;
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
2. Установить, что доходы сельского бюджета на 2020 год формируются в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года.
3. Установить на 2020 год распределение общей суммы поступлений от налогов сельского округа, по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты - 100 процентов.
4. Предусмотреть на 2020 год объемы бюджетных субвенций из районного бюджета бюджету Алматинского сельского округа в сумме 12 106 тысяч тенге.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель
сессии маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А.Жолтабаров
Секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А.Бектасова

Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты 2020 жылғы 8 қаңтары № 45/268 шешіміне 1 - қосымша
2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Алматы ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 30.11.2020 № 56/358 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
2020 жыл сомасы (мың теңге)

Приложение 1 к решению Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 45/268
Бюджет Алматинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30.11.2020 № 56/358 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге) 2020 год