2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бескұдық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 45/270 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 5965 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімінің 5-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75 - бабының 2 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабының 2-7 - тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бесқұдық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23 017,1 мың теңге:
салықтық түсімдер 1 552 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі 21 465,1 мың теңге;
2) шығындар 23 017,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 16.04.2020 № 48/304 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 56/349 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2020 жылға арналған ауылдық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 52-1 - бабына сәйкес құрылатыны белгіленсін.
3. 2020 жылға төлем көзінен салық салынбайтын кірістерден жеке табыс салығы бойынша ауылдық округ салықтарынан жалпы түсім сомаларын бөлу 100 пайызда белгіленсін.
4. Бесқұдық ауылдық округінің бюджетіне 2020 жылға аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 15 350 мың теңге сомасында қарастырылсын.
4-1. Бесқұдық ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі жалпы 115 мың теңге көлемінде қарастырылсын, оның ішінде:
аншлагтар, тақтайшалар, баннерлер дайындауға;

Об утверждении бюджета Бескудукского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области" на 2020-2022 годы
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 45/270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 января 2020 года № 5965.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 5 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бескудукского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 23 017,1 тысяч тенге:
налоговые поступления 1 552 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 21 465,1 тысяч тенге;
2) затраты 23 017,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге:
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2020 № 48/304 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата Есильского района СевероКазахстанской области от 23.11.2020 № 56/349 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить, что доходы сельского бюджета на 2020 год формируются в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года.
3. Установить на 2020 год распределение общей суммы поступлений от налогов сельского округа, по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты - 100 процентов.
4. Предусмотреть на 2020 год объемы бюджетных субвенций из районного бюджета бюджету Бескудукского сельского округа в сумме 15 350 тысяч тенге.
4-1. Предусмотреть в бюджете Бескудукского сельского округа объемы целевых текущих трансфертов выделенных из районного бюджета в общем объеме 115 тысяч тенге, в том числе:
на изготовление аншлагов, табличек, баннеров.

Аудандық бюджеттен берілген аталған нысаналы трансферттерді бөлу "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бесқұдық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бесқұдық ауылдық округі әкімінің шешімімен айқындалады.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 16.04.2020 № 48/304 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4-2. 2020 жылға арналған Бесқұдық ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
Бесқұдық ауылдық округінің Бесқұдық ауылындағы жарықтандыру желісінің ағымдағы жөндеуіне.
Облыстық бюджеттің аталған нысаналы ағымдағы трансферттерін бөлу "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бесқұдық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бесқұдық ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.
Ескерту. Шешім 4-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 56/349 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Жолтабаров
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы
А. Бектасова

Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Бескудукского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Бескудукского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2020 № 48/304 (вводится в действие с 01.01.2020).
4-2. Предусмотреть в бюджете Бескудукского сельского округа на 2020 год объемы целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета, в том числе:
на текущий ремонт линии освещения в селе Бескудук Бескудукского сельского округа".
Распределение указанных целевых текущих трансфертов из областного бюджета определяется решением акима Бескудукского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Бескудукского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 23.11.2020 № 56/349 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Жолтабаров
Секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова

Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 45/270 шешіміне 1- қосымша
2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бесқұдық ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 16.04.2020 № 48/304 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 56/349 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
2020 жыл сомасы (мың теңге)

Приложение 1 к решению маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 45/270
Бюджет Бескудукского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2020 № 48/304 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата Есильского района СевероКазахстанской области от 23.11.2020 № 56/349 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Класс
подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге) 2020 год