2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 45/276 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 5971 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімінің 6-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75 - бабының 2 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабының 2-7 - тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 35 586 мың теңге:
салықтық түсімдер 14 567 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі 21 019 мың теңге;
2) шығындар 41 474,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 8 600 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 8 600 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -15 888,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 888,1 мың теңге:
қарыздар түсімі 8 600 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 5 888,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 16.04.2020 № 48/298 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 24.04.2020 № 49/318 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 56/351 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
1-1. Корнеевка ауылдық округінің бюджетінде шығындар қаржылық жылдың басына қалыптасқан қаражаттың бос қалдықтары есебінен 5 888,1 мың теңге сомасында 4 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 16.04.2020 № 48/298 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Об утверждении бюджета Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 45/276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 января 2020 года № 5971.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 6 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 35 586 тысяч тенге:
налоговые поступления 14 567 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступление трансфертов 21 019 тысяч тенге;
2) затраты 41 474,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 8 600 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 8 600 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 15 888,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 888,1 тысяч тенге:
поступление займов 8 600 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 5 888,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2020 № 48/298 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 24.04.2020 № 49/318 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата Есильского района СевероКазахстанской области от 23.11.2020 № 56/351 (вводится в действие с 01.01.2020).
1-1. Предусмотреть в бюджете Корнеевского сельского округа расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 5 888,1 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2020 № 48/298 (вводится в действие с 01.01.2020).

2. 2020 жылға арналған ауылдық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 52-1 - бабына сәйкес құрылатыны белгіленсін.
3. 2020 жылға төлем көзінен салық салынбайтын кірістерден жеке табыс салығы бойынша ауылдық округ салықтарынан жалпы түсім сомаларын бөлу 100 пайызда белгіленсін.
4. Корнеевка ауылдық округінің бюджетіне 2020 жылға аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 13 419 мың теңге сомасында қарастырылсын.
5. 2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
Корнеевка ауылының сумен жабдықтау жүйесінің ағымдағы жөндеуіне; Корнеевка ауылындағы көше жарығының ағымдағы жөндеуіне.
Облыстық бюджеттің аталған нысаналы ағымдағы трансферттерін бөлу "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 56/351 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5-1. 2020 жылға арналған Корнеевка ауылдық округінің бюджетінде жұмыспен қамту Жол картасы аясында шараларды қаржыландыру үшін ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін ішкі қарыздар қаражаттарынан облыстық бюджеттен кредиттер қарастырылсын, соның ішінде:
Корнеевка ауылының көше жарықтарының ағымдағы жөндеулеріне.
Облыстық бюджеттің аталған кредиттерін бөлу "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.
Ескерту. Шешім 5-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 24.04.2020 № 49/318 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының мәслихаты
сессиясының төрағасы
А.Жолтабаров
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы
А.Бектасова

2. Установить, что доходы сельского бюджета на 2020 год формируются в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года.
3. Установить на 2020 год распределение общей суммы поступлений от налогов сельского округа, по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты - 100 процентов.
4. Предусмотреть на 2020 год объемы бюджетных субвенций из районного бюджета бюджету Корнеевского сельского округа в сумме 13 419 тысяч тенге.
5. Предусмотреть в бюджете Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из областного бюджета, в том числе:
на текущий ремонт системы водоснабжения в селе Корнеевка;
на текущий ремонт уличного освещения села Корнеевка.
Распределение указанных целевых текущих трансфертов из областного бюджета определяется решением акима Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата Есильского района СевероКазахстанской области от 23.11.2020 № 56/351 (вводится в действие с 01.01.2020).
5-1. Предусмотреть в бюджете Корнеевского сельского округа на 2020 год кредиты из областного бюджета из средств внутренних займов, передаваемых бюджетам сельских округов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости, в том числе:
на текущий ремонт уличного освещения села Корнеевка.
Распределение указанных кредитов из областного бюджета определяется решением акима Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 24.04.2020 № 49/318 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
А.Жолтабаров
Секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А.Бектасова

Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 45/276 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 16.04.2020 № 48/298 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 24.04.2020 № 49/318 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 56/351 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен..
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
2020 жыл сомасы (мың теңге)

Приложение 1 к решению маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 45/276
Бюджет Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2020 № 48/298 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 24.04.2020 № 49/318 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата Есильского района СевероКазахстанской области от 23.11.2020 № 56/351 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Класс
подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге) 2020 год