2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының Есіл ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата – ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 24 қарашадағы № 304 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 қарашада № 6704 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 23 қаңтардағы 2001 жылғы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 37 - бабы 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 27 шілдедегі 2007 жылғы "Білім туралы" Заңының 6 – бабы 4 - тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының Есіл ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата – ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің осы саланы жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі А. Абдуллаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 24 қарашасы
№ 304 қаулысына
қосымша
2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының Есіл ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата – ана төлемақысының мөлшері
№ р/н
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың әкімшілік – аумақтық ұйым-дарының орна-ласқан жері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары тәрбиелену-шілерінің саны
Бір айға арналған бір тәрбиеле-нушіге жұмсалатын шығыс-тардың орташа құны (теңге)
Бір айға ата-ана төлемақы-сының мөлшері (теңге)
Бөбек жай - бақша
Мектеп жанын-дағы толық күндік шағын – орталық
Бөбек-жай -бақша
Мектеп жанын-дағы толық күндік шағын - оталық
Мектеп жанын-дағы жарты күндік шағын - орталық
Бөбек-жай - бақша
Мектеп жанын-дағы толық күндік шағын - оталық
Мектеп жанын-дағы жарты күндік шағын - орталық
1
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Покровка ауылы, Первомайская көшесі, 30 үй, "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің "Моншақ" бөбекжайы – бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
75
-

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы в Есильском районе Северо-Казахстанской области на 2020 год
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 24 ноября 2020 года № 304. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 ноября 2020 года № 6704
В соответствии с пунктом 1 статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в Есильском районе Северо-Казахстанской области на 2020 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Есильского района Северо-Казахстанской области курирующего данную сферу.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официально опубликования.
Аким Есильского района А. Абдуллаев
Приложение
к постановлению акимата
Есильского района
Северо - Казахстанской области
от 24 ноября 2020 года № 304
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в Есильском районе Северо-Казахстанской области на 2020 год
№ п/п
Админи-стративно-террито-риальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Ясли - сад
Мини-центр с полным днем пребы-вания при школе
Ясли - сад
Мини-центр с полным днем пребы-вания при школе
Мини-центр с неполным днем пребы-вания при школе
Ясли - сад
Мини-центр с полным днем пребы-вания при школе
Мини - центр с неполным днем пребы-вания при школе
1
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Покровка, улица Первомайская, дом 30, государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Моншақ" акимата Есильского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан"
75
-