Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 45/282 "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 56/353 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 желтоқсанда № 6752 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 45/282 шешіміне (2020 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5977 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 286 216,3 мың теңге;
салықтық түсімдер 29 768 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі 256 448,3 мың теңге;
2) шығындар 293 760,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 19 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 19 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -26 543,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 26 543,9 мың теңге;
қарыздар түсімі 19 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 7 543,9 мың теңге.";
1-1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1-1. 2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджетінде қаржылық жылдың басында қалыптасқан қаражаттың бос қалдықтары есебінен 7 543,9 мың теңге сомасында шығындар 4 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.";

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 45/282 "Об утверждении бюджета Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30 ноября 2020 года № 56/353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 декабря 2020 года № 6752
В соответствии со статьей 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы" от 8 января 2020 года № 45/282 (опубликовано 24 января 2020 года в Эталоном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электроном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5977) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020–2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 286 216,3 тысяч тенге:
налоговые поступления 29 768 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 256 448,3 тысяч тенге;
2) затраты 293 760,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 19 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 19 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовым активам 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 26 543,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 26 543,9 тысяч тенге:
поступление займов 19 000 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 7 543,9 тысяч тенге.";
пункт 1-1 изложить в новой редакции:
"1-1. Предусмотреть в бюджете Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020 год расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 7 543,9 тысяч тенге, согласно приложению 4.";

1-3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1-3. 2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көлемдері қарастырылсын, соның ішінде:
қоныс аударушылар үшін тұрғылықты секторды абаттандыруға (кәріз құдықтарын, қоршауларды, отын мен жабдықтарды сақтауға арналған жайларды орнатуға);
Явленка ауылындағы рұқсат етілмеген қоқыс үйінділерін жоюға.
Аудандық бюджеттің аталған нысаналы ағымдағы трансферттерін бөлу "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.";
1-5 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1-5. 2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемдері қарастырылсын, соның ішінде:
Явленка ауылының кентішілік жолдарының орташа жөндеулеріне.
Республикалық бюджеттің аталған нысаналы ағымдағы трансферттерін бөлу "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.";
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемдері қарастырылсын, соның ішінде:
Явленка ауылының кентішілік жолдарының орташа жөндеулеріне.
Облыстық бюджеттің аталған нысаналы ағымдағы трансферттерін бөлу "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.";
аталған шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты сессиясының төрағасы К.Абулгазин
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының хатшысы А.Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2020 жылғы 30 қарашасы
№ 56/353 шешіміне
1 - қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2020 жылғы 8 қаңтардағы
№ 45/282 шешіміне
1 - қосымша
2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
2020 жыл сомасы (мың теңге)

пункт 1-3 изложить в новой редакции:
"1-3. Предусмотреть в бюджете Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из районного бюджета, в том числе:
на благоустройство жилого сектора для переселенцев (устройство канализационных колодцев, заборов, помещений для хранения топлива и инвентаря);
на ликвидацию несанкционированных свалок в селе Явленка.
Распределение указанных целевых текущих трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы.";
дополнить пунктом 1-5 следующего содержания:
"1-5. Предусмотреть в бюджете Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из республиканского бюджета, в том числе:
на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Явленка.
Распределение указанных целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета определяется решением акима Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Предусмотреть в бюджете Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из областного бюджета, в том числе:
на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Явленка.
Распределение указанных целевых текущих трансфертов из областного бюджета определяется решением акима Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области К.Абулгазин
Секретарь маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области А.Бектасова
Приложение 1
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 30 ноября 2020 года № 56/353
Приложение 1
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 8 января 2020 года № 45/282
Бюджет Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020 год
Категория
Класс
подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге) 2020 год