Жамбыл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/1 "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 47/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 сәуірде № 6262 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104, 106, 109-баптарына және 111-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/1 шешіміне (2020 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған № 5769 нөмірімен нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аудандық бюджеті көрсетілген шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 291 158,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 411 475,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 333 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 358 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 867 991,3 мың теңге;
2) шығындар – 6 391 818 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 764 697 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 780 029,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 332 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 865 357,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 865 357,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 780 029,4 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 332 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 100 659,9 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының қоры 29 076,1 мың теңге сомасында бекітілсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Жамбылского района от 25 декабря 2019 года № 42/1 "Об утверждении районного бюджета Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 20 апреля 2020 года № 47/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 апреля 2020 года № 6262
В соответствии со статьями 104, 106, 109 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района "Об утверждении районного бюджета Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 42/1 (опубликовано 06 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5769), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 291 158,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 411 475,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 333 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 358 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 867 991,3 тысяч тенге;
2) затраты – 6 391 818 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 764 697 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 780 029,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 332 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 865 357,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 865 357,3 тысяч тенге:
поступление займов – 780 029,4 тысяч тенге;
погашение займов – 15 332 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 100 659,9 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 29 076,1 тысяч тенге.";

10-тармақтың 7) тармақшасы алып тасталсын;
10-тармақтың 8) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"8) эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 9 164,7 мың теңге;";
10-тармақтың 19) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"19) білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеуге – 195 559 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. Аудандық бюджетте Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін ішкі қарыздар бойынша 724 358,4 мың теңге сомасында шығындар келесі мөлшерде есепке алынсын:
1) Благовещенка мектеп-бақшасы ғимаратының едендерін, терезе және есік блоктарын күрделі жөндеуге – 67 560 мың теңге;
2) Қайранкөл негізгі мектебі ғимаратының терезе блоктарын ауыстыру бойынша күрделі жөндеуге –33 667 мың теңге;
3) Ғ.Мүсірепов атындағы жалпы білім беретін мектепті күрделі жөндеуге – 100 000 мың теңге;
4) Троицк ауылындағы сумен жабдықтаудың таратушы желілерін ағымдағы жөндеуге – 14 000 мың теңге;
5) Пресновка ауылындағы сумен жабдықтаудың таратушы желілерін ағымдағы жөндеуге –10 984,9 мың теңге;
6) Пресновка ауылының көше жарығын ағымдағы жөндеуге – 91 280 мың теңге;
7) Пресновка ауылындағы орталық алаңды жайластыруға – 10 000 мың теңге;
8) Благовещенка ауылындағы саябақты абаттандыруға – 10 000 мың теңге;
9) Троицк ауылының спорттық-ойын алаңын жайластыруға – 11 000 мың теңге;
10) Қайранкөл ауылындағы бала бақшаны мәдени-демалыс орталығы етіп қайта құруға – 140 000 мың теңге;
11) Благовещенка ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеуге – 40 982,2 мың теңге.";
10-тармақ мынадай мазмұндағы 22) тармақшамен толықтырылсын:
"22) Пресновка ауылының көше жарығын ағымдағы жөндеуге – 200 000 мың теңге;";
10-тармақ мынадай мазмұндағы 23) тармақшамен толықтырылсын:
"23) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 746 қаулысымен бекітілген "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде ғимараттарды ағымдағы жөндеуге – 7 443,9 мың теңге:
Благовещенка ауылының Мәдениет үйі ғимаратын ағымдағы жөндеуге – 3 179 мың теңге;
Пресновка ауылының Мәдениет үйі ғимаратын ағымдағы жөндеуге – 4 264,9 мың теңге;";

подпункт 7) пункта 10 исключить;
подпункт 8) пункта 10 изложить в новой редакции:
"8) 9 164,7 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;";
подпункт 19) пункта 10 изложить в новой редакции:
"19) 195 559 тысяч тенге – на капитальный и текущий ремонт объектов образования;";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть в районном бюджете расходы за счет внутренних займов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости в сумме 724 358,4 тысяч тенге в следующих размерах:
1) 67 560 тысяч тенге – на капитальный ремонт полов, оконных и дверных блоков здания Благовещенской школы-сада;
2) 33 667 тысяч тенге – на капитальный ремонт по замене оконных блоков здания Кайранкольской основной школы;
3) 100 000 тысяч тенге – на капитальный ремонт общеобразовательной школы имени Г. Мусрепова;
4) 14 000 тысяч тенге – на текущий ремонт разводящих сетей водоснабжения в селе Троицкое;
5) 10 984,9 тысяч тенге – на текущий ремонт разводящих сетей водоснабжения в селе Пресновка;
6) 91 280 тысяч тенге – на текущий ремонт уличного освещения села Пресновка;
7) 10 000 тысяч тенге – на обустройство центральной площади в селе Пресновка;
8) 10 000 тысяч тенге – на благоустройство парка в селе Благовещенка;
9) 11 000 тысяч тенге – на обустройство спортивно-игровой площадки села Троицкое;
10) 140 000 тысяч тенге – на реконструкцию детского сада под культурно-досуговый центр в селе Кайранколь;
11) 40 982,2 тысяч тенге – на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Благовещенка.";
пункт 10 дополнить подпунктом 22) следующего содержания:
"22) 200 000 тысяч тенге – на текущий ремонт уличного освещения села Пресновка;";
пункт 10 дополнить подпунктом 23) следующего содержания:
"23) 7 443,9 тысяч тенге – на текущий ремонт зданий в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек", утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 746 "Об утверждении Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек":
3 179 тысяч тенге – на текущий ремонт здания дома культуры села Благовещенка;
4 264,9 тысяч тенге – на текущий ремонт здания дома культуры села Пресновка;";

10-тармақ мынадай мазмұндағы 24) тармақшамен толықтырылсын:
"24) жергілікті маңызы бар автомобиль жолдарында жол белгілерін сатып алуға және орнатуға – 13 740 мың теңге;";
10-тармақ мынадай мазмұндағы 25) тармақшамен толықтырылсын:
"25) Пресновка ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысына – 48 641 мың теңге (сыртқы инженерлік желілерсіз).";
мынадай мазмұндағы 13-1-тармақпен толықтырылсын:
"13-1. Аудандық бюджет шығыстары 2020 жылғы 1 қаңтарда қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары және 2019 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) республикалық және облыстық бюджеттердің нысаналы трансферттерін қайтару есебінен осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес қарастырылсын.";

пункт 10 дополнить подпунктом 24) следующего содержания:
"24) 13 740 тысяч тенге – на приобретение и установку дорожных знаков на автомобильных дорогах местного значения;";
пункт 10 дополнить подпунктом 25) следующего содержания:
"25) 48 641 тысяч тенге – на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Пресновка (без наружных инженерных сетей).";
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2020 года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных (недоиспользованных) в 2019 году, согласно приложению 5 к настоящему решению.";

көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын
осы шешімнің 5, 6 және 7 қосымшаларына сәйкес шешім 2, 3 және 4 қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы мәслихатының төрайымы О.Овчинникова
Жамбыл ауданы мәслихатының хатшысы Б.Мусабаев
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірі № 47/1 шешіміне 1 қосымша

приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению;
решение дополнить приложениями 5, 6 и 7 согласно приложениям 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель
сессии маслихата
Жамбылского района
О.Овчинникова
Секретарь маслихата
Жамбылского района
Б.Мусабаев
Приложение 1 к решению маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 20 апреля 2020 года № 47/1

10 000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
40 390
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
439
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
9 273
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
398
023
Әдістемелік жұмыс
21 258
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
31 204
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
268 683
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
470 613,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56 061
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
55 083
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
978
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
23 586
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
18 535
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2 726
032
Уақытша отбасына берілген шалғайдағы елді мекендерде тұратын мектеп жасындағы балаларды бағып-қағу
2 325
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
387 966,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
141 633,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 651
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28 796
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 310
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
98 424
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
48 189
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 935
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

10 000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
40 390
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
439
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 273
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
398
023
Методическая работа
21 258
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
31 204
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
268 683
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
470 613,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56 061
005
Государственная адресная социальная помощь
55 083
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
978
464
Отдел образования района (города областного значения)
23 586
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
18 535
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2 726
032
Содержание детей школьного возраста из отдаленных населенных пунктов, переданных временной семье
2 325
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
387 966,9
002
Программа занятости
141 633,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 651
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28 796
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 310
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
98 424
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
48 189
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44 935
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

48 641
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
48 641
14
Борышқа қызмет көрсету
35,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35,8
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
35,8
15
Трансферттер
441 991,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
441 991,9
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
35 880,7
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республиқалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
25 662,2
038
Субвенциялар
380 449
3) Таза бюджеттік кредиттеу
764 697,4
Бюджеттік кредиттер
780 029,4
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
71 982,2
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
71 982,2
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
71 982,2
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
317 491,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
201 227
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
201 227
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
116 264,9
016
Сумен жабдықтау және су бұру жұйелерінің жұмыс істеуі
24 984,9
025
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
91 280
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
140 000
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
140 000
036
Мәдениет объектілерін дамыту
140 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
55 671
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
55 671
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
55 671
12
Көлік және коммуникация
194 884,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

48 641
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
48 641
14
Обслуживание долга
35,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35,8
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
35,8
15
Трансферты
441 991,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
441 991,9
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
35 880,7
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
25 662,2
038
Субвенции
380 449
3) Чистое бюджетное кредитование
764 697,4
Бюджетные кредиты
780 029,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
71 982,2
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
71 982,2
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
71 982,2
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
317 491,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
201 227
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
201 227
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
116 264,9
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
24 984,9
025
Освещение улиц в населенных пунктах
91 280
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
140 000
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
140 000
036
Развитие объектов культуры
140 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
55 671
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
55 671
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
55 671
12
Транспорт и коммуникации
194 884,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)