Жамбыл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 44/11 "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Троицк ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 11 мамырдағы № 48/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 мамырда № 6298 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына және 111-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Троицк ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 44/11 шешіміне (2020 жылы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5882 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Троицк ауылдық округінің бюджеті көрсетілген шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 16 875 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 491 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 15 384 мың теңге;
2) шығындар – 16 875 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 11 000 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 тенге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11 000 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 000 теңге
қарыздар түсімі – 11 000 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Жамбылского района от 6 января 2020 года № 44/11 "Об утверждении бюджета Троицкого сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 11 мая 2020 года № 48/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 мая 2020 года № 6298
В соответствии со статьями 106, 109-1 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района "Об утверждении бюджета Троицкого сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы" от 6 января 2020 года № 44/11 (опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5882), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Троицкого сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 875 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 491 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 15 384 тысяч тенге;
2) затраты – 16 875 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 11 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 000 тысяч тенге:
поступление займов – 11 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:

"5-1. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде жергілікті маңызы бар автомобиль жолдарына жол белгілерін сатып алуға және орнатуға облыстық бюджеттен 381 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 5-2-тармақпен толықтырылсын:
"5-2. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде Троицк ауылының спорттық-ойын алаңын жайластыруға Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде қаржыландыру шаралары үшін ішкі қарыздар есебінен 11 000 мың теңге ескерілсін.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год целевые трансферты из областного бюджета на приобретение и установку дорожных знаков на автомобильных дорогах местного значения в сумме 381 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-2 следующего содержания:
"5-2. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год за счет внутренних займов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости на обустройство спортивно-игровой площадки села Троицкое в сумме 11 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.