Жамбыл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/1 "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 30 маусымдағы № 50/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 шілдеде № 6439 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына және 111-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/1 шешіміне (2020 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталлондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5769 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аудандық бюджеті көрсетілген шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 301 649,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 411 475,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 333 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 358 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 878 482,9 мың теңге;
2) шығындар – 6 402 309,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 764 697,4 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 780 029,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 332 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 865 357,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 865 357,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 780 029,4 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 332 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 100 659,9 мың теңге.";
8-тармақтың 1) және 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 44 370 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Жамбылского района от 25 декабря 2019 года № 42/1 "Об утверждении районного бюджета Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 30 июня 2020 года № 50/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 июля 2020 года № 6439
В соответствии со статьями 106, 109 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района "Об утверждении районного бюджета Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 42/1 (опубликовано 06 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5769), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 301 649,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 411 475,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 333 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 358 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 878 482,9 тысяч тенге;
2) затраты – 6 402 309,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 764 697,4 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 780 029,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 332 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 865 357,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 865 357,3 тысяч тенге:
поступление займов – 780 029,4 тысяч тенге;
погашение займов – 15 332 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 100 659,9 тысяч тенге.";
подпункты 1) и 2) пункта 8 изложить в новой редакции:
"1) 44 370 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;

2) кепілдендірілген әлеуметтік пакетке – 34 704 мың теңге.";
8-тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) еңбек нарығын дамытуға – 135 653 мың теңге.";
8-тармақ мынадай мазмұндағы 12) және 13) тармақшалармен толықтырылсын:
"12) Пресновка ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысына (сыртқы инженерлік желілерсіз) – 291 846 мың теңге;
13) Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерді төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге – 61 500 мың теңге.";
10-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) Ұлы Отан соғысында Жеңістің 75 жылдығына арналған мерекелік іс-шараларды өткізуге – 7 291,4 мың теңге;";
10-тармақтың 4), 5) және 6) тармақшалары алынып тасталсын;
10-тармақтың 19) тармақшасы алынып тасталсын;
10-тармақтың 22) тармақшасы алынып тасталсын;
10 тармақтың 25) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"25) Пресновка ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысына (сыртқы инженерлік желілерсіз) – 32 427 мың теңге;";
10-тармақ мынадай мазмұндағы 26), 27) және 28) тармақшалармен толықтырылсын:
"26) спорт ұйымдары қызметкерлерінің еңбекақыларын ұлғайтуға – 3 818 мың теңге;
27) білім беру объектілерін күрделі жөндеуге – 53 373 мың теңге, соның ішінде:
Баян жалпы білім беру мектебінің ғимаратын күрделі жөндеуге – 8 428 мың теңге;
Благовещенка жалпы білім беретін мектебінің ғимаратын күрделі жөндеуге – 44 945 мың теңге;
28) Пресновка ауылында сумен қамту таратушы желілерін ағымдағы жөндеуге – 297,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 7 қосымшалар осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес 8 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Р.Садыков
Жамбыл ауданы
мәслихатының хатшысы
Б.Мусабаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы мәслихатының
2020 жылғы 30 маусымы
№ 50/1 шешіміне
1 қосымша
Жамбыл ауданы мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 42/1 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
4
5

2) 34 704 тысячи тенге – на гарантированный социальный пакет.";
подпункт 4) пункта 8 изложить в новой редакции:
"4) 135 653 тысяч тенге – на развитие рынка труда.";
пункт 8 дополнить подпунктами 12) и 13) следующего содержания:
"12) 291 846 тысяч тенге – на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Пресновка (без наружных инженерных сетей);
13) 61 500 тысяч тенге – на возмещение платежей населению по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республики Казахстан.";
подпункт 3) пункта 10 изложить в новой редакции:
"3) 7 291,4 тысяч тенге – на проведение праздничных мероприятий, посвященных 75-летию Победы в Великой Отечественной войне;";
подпункты 4), 5) и 6) пункта 10 исключить;
подпункт 19) пункта 10 исключить;
подпункт 22) пункта 10 исключить;
подпункт 25) пункта 10 изложить в новой редакции:
"25) 32 427 тысяч тенге – на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Пресновка (без наружных инженерных сетей);";
пункт 10 дополнить подпунктами 26), 27) и 28) следующего содержания:
"26) 3 818 тысяч тенге – на увеличение заработной платы работников спортивных организаций;
27) 53 373 тысячи тенге – на капитальный ремонт объектов образования, в том числе:
8 428 тысяч тенге – на капитальный ремонт здания Баянской общеобразовательной школы;
44 945 тысяч тенге – на капитальный ремонт здания Благовещенской общеобразовательной школы;
28) 297,2 тысячи тенге – на текущий ремонт разводящих сетей водоснабжения в селе Пресновка.";
приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
решение дополнить приложением 8 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель
сессии маслихата
Жамбылского района
Р.Садыков
Секретарь маслихата
Жамбылского района
Б.Мусабаев
Приложение 1
к решению маслихата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 30 июня 2020 года № 50/1
Приложение 1
к решению маслихата
Жамбылского района
от 25 декабря 2020 года № 42/1
Бюджет Жамбылского района на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
4
5

9 131
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
40 390
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
439
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
9 273
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
398
023
Әдістемелік жұмыс
21 258
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
31 204
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
127 663
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
556 328,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87 858
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
86 880
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
978
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
23 586
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
18 535
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2 726
032
Уақытша отбасына берілген шалғайдағы елді мекендерде тұратын мектеп жасындағы балаларды бағып-қағу
2 325
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
443 884,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
198 741,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 651
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28 094,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
821
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
98 424
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
48 189
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 935
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

9 131
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
40 390
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
439
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 273
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
398
023
Методическая работа
21 258
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
31 204
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
127 663
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
556 328,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87 858
005
Государственная адресная социальная помощь
86 880
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
978
464
Отдел образования района (города областного значения)
23 586
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
18 535
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2 726
032
Содержание детей школьного возраста из отдаленных населенных пунктов, переданных временной семье
2 325
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
443 884,3
002
Программа занятости
198 741,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 651
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28 094,4
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
821
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
98 424
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
48 189
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44 935
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

1 542
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
20 486
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
1 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
437 418,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
61 500
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
61 500
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7 835
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
7 835
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
368 083,4
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
339 846
013
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
7 800
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
4 937,4
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
15 500
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
207 782
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
69 994
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
69 994
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 700
036
Мәдениет объектілерін дамыту
1 700
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
12 701
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
7 594
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5 107
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
900
021
Спорт объектілерін дамыту
900
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
11 760
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11 760
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
47 501
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі

1 542
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
20 486
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
1 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
437 418,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
61 500
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
61 500
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7 835
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
7 835
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
368 083,4
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
339 846
013
Развитие коммунального хозяйства
7 800
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
4 937,4
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
15 500
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
207 782
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
69 994
003
Поддержка культурно-досуговой работы
69 994
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 700
036
Развитие объектов культуры
1 700
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
12 701
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
7 594
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5 107
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
900
021
Развитие объектов спорта
900
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11 760
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
11 760
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
47 501
006
Функционирование районных (городских) библиотек

29 076,1
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
29 076,1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
324 273
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
324 273
14
Борышқа қызмет көрсету
35,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35,8
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
35,8
15
Трансферттер
441 991,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
441 991,9
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
35 880,7
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республиқалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
25 662,2
038
Субвенциялар
380 449
3) Таза бюджеттік кредиттеу
764 697,4
Бюджеттік кредиттер
780 029,4
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
71 982,2
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
71 982,2
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
71 982,2
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
317 491,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
201 227
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
201 227
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
116 264,9
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
24 984,9
025
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
91 280
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
140 000
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
140 000
036
Мәдениет объектілерін дамыту
140 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
55 671
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
55 671
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер

29 076,1
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
29 076,1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
324 273
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
324 273
14
Обслуживание долга
35,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35,8
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
35,8
15
Трансферты
441 991,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
441 991,9
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
35 880,7
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
25 662,2
038
Субвенции
380 449
3) Чистое бюджетное кредитование
764 697,4
Бюджетные кредиты
780 029,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
71 982,2
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
71 982,2
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
71 982,2
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
317 491,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
201 227
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
201 227
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
116 264,9
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
24 984,9
025
Освещение улиц в населенных пунктах
91 280
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
140 000
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
140 000
036
Развитие объектов культуры
140 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
55 671
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
55 671
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов