Жамбыл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 44/13 "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 18 тамыздағы № 52/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 тамызда № 6484 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 44/13 шешіміне (2020 жылы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5911 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округінің бюджеті көрсетілген шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 165 149 мың теңге:
салықтық түсімдер – 33 958 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 131 191 мың теңге;
2) шығындар – 173 003,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 10 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17 854,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17 854,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 7 854,2 теңге.";
5-2 тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалар осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы Р.Садыков
Жамбыл ауданы
мәслихатының хатшысы Б.Мусабаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы мәслихатының
2020 жылғы 18 тамызы
№ 52/1 шешіміне
1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы мәслихатының
2020 жылғы 6 қаңтардағы
№ 44/13 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Преснов ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кішкі сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение маслихата Жамбылского района от 6 января 2020 года № 44/13 "Об утверждении бюджета Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 18 августа 2020 года № 52/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 августа 2020 года № 6484
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района "Об утверждении бюджета Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы" от 6 января 2020 года № 44/13 (опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5911), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 165 149 тысяч тенге:
налоговые поступления – 33 958 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 131 191 тысяч тенге;
2) затраты – 173 003,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 10 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -17 854,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 854,2 тысяч тенге:
поступление займов – 10 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 854,2 тенге.";
пункт 5-2 исключить;
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
маслихата Жамбылского района Р.Садыков
Секретарь
маслихата Жамбылского района Б.Мусабаев
Приложение 1
к решению маслихата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 18 августа 2020 года № 52/1
Приложение 1
к решению маслихата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 6 января 2020 года № 44/13
Бюджет Пресновского сельского округа на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
4
5