Жамбыл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/1 "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 24 тамыздағы № 53/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 тамызда № 6505 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына және 111-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/1 шешіміне (2020 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталлондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5769 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аудандық бюджеті көрсетілген шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 274 753 мың теңге:
салықтық түсімдер – 411 475,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 333 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 358 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 851 586,2 мың теңге;
2) шығындар – 6 375 412,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 721 224,5 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 736 556,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 332 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 821 884,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 821 884,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 736 556,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 332 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 100 659,9 мың теңге.";
8-тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) еңбек нарығын дамытуға – 139 620 мың теңге;";
8-тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Жамбылского района от 25 декабря 2019 года № 42/1 "Об утверждении районного бюджета Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 24 августа 2020 года № 53/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 августа 2020 года № 6505
В соответствии со статьями 106, 109 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района "Об утверждении районного бюджета Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 42/1 (опубликовано 06 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5769), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 274 753 тысяч тенге:
налоговые поступления – 411 475,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 333 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 358 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 851 586,2 тысяч тенге;
2) затраты – 6 375 412,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 721 224,5 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 736 556,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 332 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 821 884,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 821 884,4 тысяч тенге:
поступление займов – 736 556,5 тысяч тенге;
погашение займов – 15 332 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 100 659,9 тысяч тенге.";
подпункт 4) пункта 8 изложить в новой редакции:
"4) 139 620 тысяч тенге – на развитие рынка труда;";
подпункт 6) пункта 8 изложить в новой редакции:

"6) мемлекеттік орта білім беру мекемелері мұғалімдерінің еңбек ақыларын ұлғайтуға – 459 808 мың теңге;";
8-тармақтың 10) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"10) мәдениет және мұрағаттық мекемелерде еңбегінің ерекше жағдайына, мәдениет және мұрағат мекемелердің басқару және негізгі қызметші персоналының лауазымдық ақысына қосымша ақы белгілеуге – 14 509 мың теңге;";
9-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9-1. Аудандық бюджетте Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін ішкі қарыздар бойынша 680 885,5 мың теңге сомасында шығындар келесі мөлшерде есепке алынсын:
1) Благовещенка мектеп-бақшасы ғимаратының едендерін, терезе және есік блоктарын күрделі жөндеуге – 64 095 мың теңге;
2) Қайранкөл негізгі мектебі ғимаратының терезе блоктарын ауыстыру бойынша күрделі жөндеуге – 26 514 мың теңге;
3) Ғабит Мүсірепов атындағы жалпы білім беретін мектепті күрделі жөндеуге – 89 670 мың теңге;
4) Троицк ауылындағы сумен жабдықтаудың таратушы желілерін ағымдағы жөндеуге – 14 000 мың теңге;
5) Пресновка ауылындағы сумен жабдықтаудың таратушы желілерін ағымдағы жөндеуге – 10 433,4 мың теңге;
6) Пресновка ауылының көше жарығын ағымдағы жөндеуге – 91 280 мың теңге;
7) Пресновка ауылындағы орталық алаңды жайластыруға – 8 928,6 мың теңге;
8) Благовещенка ауылындағы саябақты абаттандыруға – 8 928,6 мың теңге;
9) Троицк ауылының спорттық-ойын алаңын жайластыруға – 10 974,9 мың теңге;
10) Қайранкөл ауылындағы бала бақшаны мәдени-демалыс орталығы етіп қайта құруға – 128 502,7 мың теңге;
11) Благовещенка ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеуге (Первомай, Белогуб, Молодежная, Сәбит Мұқанов және Ғабит мүсірепов атындағы көшелер" – 36 000 мың теңге;
12) KTGA-17 "Казанка ауылына кіреберіс" аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеуге – 191 558,3 мың теңге.";
10-тармақтың 21) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"21) мектептердің материалдық-техникалық базаларын нығайтуға – 6 596,9 мың теңге;";
10-тармақтың 27) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"27) білім беру объектілерін күрделі жөндеуге – 48 002,4 мың теңге, соның ішінде:
Баян жалпы білім беру мектебінің ғимаратын күрделі жөндеуге – 7 615,8 мың теңге;
Благовещенка жалпы білім беретін мектебінің ғимаратын күрделі жөндеуге – 40 386,6 мың теңге;";
10-тармақ мынадай мазмұндағы 29), 30) тармақшалармен толықтырылсын:
"29) контейнерлер сатып алуға – 3 818 мың теңге;
30) қашықтықтан оқыту үшін BillimMediaGroup білім беру порталының қызметтерін төлеуге.";
көрсетілген шешімге 1, 6 және 7 қосымшалар осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"6) 459 808 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования;";
подпункт 10) пункта 8 изложить в новой редакции:
"10) 14 509 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;";
пункт 9-1 изложить в новой редакции:
"9-1. Учесть в районном бюджете расходы за счет внутренних займов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости в сумме 680 885,5 тысяч тенге в следующих размерах:
1) 64 095 тысяч тенге – на капитальный ремонт полов, оконных и дверных блоков здания Благовещенской школы-сада;
2) 26 514 тысяч тенге – на капитальный ремонт по замене оконных блоков здания Кайранкольской основной школы;
3) 89 670 тысяч тенге – на капитальный ремонт общеобразовательной школы имени Г. Мусрепова;
4) 14 000 тысяч тенге – на текущий ремонт разводящих сетей водоснабжения в селе Троицкое;
5) 10 433,4 тысяч тенге – на текущий ремонт разводящих сетей водоснабжения в селе Пресновка;
6) 91 280 тысяч тенге – на текущий ремонт уличного освещения села Пресновка;
7) 8 928,6 тысяч тенге – на обустройство центральной площади в селе Пресновка;
8) 8 928,6 тысяч тенге – на благоустройство парка в селе Благовещенка;
9) 10 974,9 тысяч тенге – на обустройство спортивно-игровой площадки села Троицкое;
10) 128 502,7 тысяч тенге – на реконструкцию детского сада под культурно-досуговый центр в селе Кайранколь;
11) 36 000 тысяч тенге – на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Благовещенка (улицы: Первомайская, Белогуб, Молодежная, имени Сабита Муканова, и Габита Мусрепова);
12) 191 558,3 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильной дороги районного значения KTGA-17 "Подъезд к с.Казанка".";
подпункт 21) пункта 10 изложить в новой редакции:
"21) 6 596,9 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы школ;";
подпункт 27) пункта 10 изложить в новой редакции:
"27) 48 002,4 тысячи тенге – на капитальный ремонт объектов образования, в том числе:
7 615,8 тысяч тенге – на капитальный ремонт здания Баянской общеобразовательной школы;
40 386,6 тысяч тенге – на капитальный ремонт здания Благовещенской общеобразовательной школы;";
пункт 10 дополнить подпунктами 29), 30) следующего содержания:
"29) 3 818 тысяч тенге – на приобретение контейнеров;
30) 1 855 тысячи тенге – на оплату услуг образовательного портала для дистанционного обучения BillimMediaGroup.";
приложения 1, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.

39 807
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
127
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
9 273
023
Әдістемелік жұмыс
21 509
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
31 204
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
110 712,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
553 454,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87 858
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
86 880
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
978
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
21 842
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
18 535
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2 726
032
Уақытша отбасына берілген шалғайдағы елді мекендерде тұратын мектеп жасындағы балаларды бағып-қағу
581
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
442 754,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
195 901,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 651
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27 644,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
821
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
98 424
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
48 189
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 095,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 542
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
20 486
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру

39 807
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
127
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 273
023
Методическая работа
21 509
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
31 204
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
110 712,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
553 454,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87 858
005
Государственная адресная социальная помощь
86 880
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
978
464
Отдел образования района (города областного значения)
21 842
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
18 535
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2 726
032
Содержание детей школьного возраста из отдаленных населенных пунктов, переданных временной семье
581
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
442 754,7
002
Программа занятости
195 901,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 651
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27 644,4
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
821
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
98 424
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
48 189
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
47 095,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 542
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
20 486
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь

1 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
448 750,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
61 500
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
61 500
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7 835
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017- 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
7 835
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
379 415,4
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
339 846
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5 000
013
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
7 800
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
11 769,4
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
15 000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
202 498
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
67 909
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
67 909
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 700
036
Мәдениет объектілерін дамыту
3 700
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10 701
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
7 594
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3 107
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
900
021
Cпорт объектілерін дамыту
900
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
11 760
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11 760
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
47 936
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
47 549
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
387
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
24 758
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
448 750,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
61 500
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
61 500
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7 835
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
7 835
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
379 415,4
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
339 846
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 000
013
Развитие коммунального хозяйства
7 800
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
11 769,4
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
15 000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
202 498
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
67 909
003
Поддержка культурно-досуговой работы
67 909
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 700
036
Развитие объектов культуры
3 700
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10 701
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
7 594
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3 107
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
900
021
Развитие объектов спорта
900
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11 760
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
11 760
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
47 936
006
Функционирование районных (городских) библиотек
47 549
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
387
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
24 758
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан

324 273
14
Борышқа қызмет көрсету
35,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35,8
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
35,8
15
Трансферттер
441 991,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
441 991,9
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
35 880,7
038
Субвенциялар
380 449
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
25 662,2
3) Таза бюджеттік кредиттеу
721 224,5
Бюджеттік кредиттер
736 556,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
64 832,1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
64 832,1
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
64 832,1
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
295 992,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
180 279
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
180 279
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
115 713,4
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
24 433,4
025
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
91 280
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
128 502,7
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
128 502,7
036
Мәдениет объектілерін дамыту
128 502,7
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
55 671
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
55 671
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
55 671
12
Көлік және коммуникация
191 558,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
191 558,3
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

324 273
14
Обслуживание долга
35,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35,8
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
35,8
15
Трансферты
441 991,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
441 991,9
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
35 880,7
038
Субвенции
380 449
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
25 662,2
3) Чистое бюджетное кредитование
721 224,5
Бюджетные кредиты
736 556,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
64 832,1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
64 832,1
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
64 832,1
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
295 992,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
180 279
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
180 279
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
115 713,4
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
24 433,4
025
Освещение улиц в населенных пунктах
91 280
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
128 502,7
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
128 502,7
036
Развитие объектов культуры
128 502,7
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
55 671
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
55 671
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
55 671
12
Транспорт и коммуникации
191 558,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
191 558,3
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов