Жамбыл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 6 қантардағы № 44/12 "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 тамыздағы № 53/6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 қыркүйекте № 6520 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 106, 109-1-баптарына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 6 қантардағы № 44/12 шешіміне (2020 жылы 17 қантарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5860 тіркелген), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округінің бюджеті көрсетілген шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 707,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 560 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 35 147,4 мың теңге;
2) шығындар – 45 368,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50 982,2 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 50 982,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -52 643,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52 643,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 50 982,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1 661,4 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін:
1) жергілікті маңызы бар автомобиль жолдарына жол белгілерін сатып алуға және орнатуға – 1 672 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Жамбылского района от 6 января 2020 года № 44/12 "Об утверждении бюджета Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 25 августа 2020 года № 53/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 сентября 2020 года № 6520
В соответствии со статьями 104, 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района "Об утверждении бюджета Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы" от 6 января 2020 года № 44/12 (опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5860), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 707,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 560 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 35 147,4 тысяч тенге;
2) затраты – 45 368,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 982,2 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 50 982,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -52 643,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52 643,6 тысяч тенге:
поступление займов – 50 982,2 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 661,4 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год целевые трансферты из областного бюджета:
1) 1 672 тысяч тенге – на приобретение и установку дорожных знаков на автомобильных дорогах местного значения.";