Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49/1 "2020-2022 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 наурыздағы № 51/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 наурызда № 6085 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49/1 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5766 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 499 215 мың теңге:
салықтық түсімдер – 774 220 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 358 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 065 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 695 572 мың теңге;
2) шығындар – 9 547 441,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 145 025 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 194 861 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49 836 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -193 251,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 193 251,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 194 849 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49 836 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 49/1 "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 11 марта 2020 года № 51/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 марта 2020 года № 6085
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 49/1 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5766) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 499 215 тысяч тенге:
налоговые поступления – 774 220 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 358 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 065 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 695 572 тысяч тенге;
2) затраты – 9 547 441,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 145 025 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 194 861 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49 836 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -193 251,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 193 251,7 тысяч тенге:
поступление займов – 194 849 тысяч тенге;
погашение займов – 49 836 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48 238,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
С.Оралұлы
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық
мәслихатының хатшысы
А.Молдахметова
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 наурызы № 51/2 Шешіміне қосымша

используемые остатки бюджетных средств – 48 238,7 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель
сессии Кызылжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
С.Оралұлы
Секретарь Кызылжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
А.Молдахметова
Приложение к решению Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 11 марта 2020 года № 51/2

88 672
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
24 022
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
15 471
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
8 551
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
428 206
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
145 288
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37 151
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 834
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
141 316
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5 066
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43 697
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 313
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
410
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
25 131
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
696 810
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
563 964
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
217 118
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
346 846
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
132 846
013
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
91 846
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
5 000
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
36 000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
222 562,7
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
41 275
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
41 275
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
18 010
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 421
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
500
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

88 672
464
Отдел образования района (города областного значения)
24 022
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
15 471
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
8 551
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
428 206
002
Программа занятости
145 288
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37 151
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 834
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
141 316
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 066
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43 697
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28 313
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
410
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
25 131
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
696 810
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
563 964
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
217 118
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
346 846
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
132 846
013
Развитие коммунального хозяйства
91 846
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
5 000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
36 000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
222 562,7
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
41 275
003
Поддержка культурно-досуговой работы
41 275
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
18 010
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
9 421
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
500
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях