Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің "Қызылжар аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесін құру туралы" 2015 жылғы 11 наурыздағы № 114 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 502 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 6779 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің "Қызылжар аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесін құру туралы" 2015 жылғы 11 наурыздағы № 114 қаулысының (2015 жылғы 9 сәуірде "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3183 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданының әкімі
Ж.Садвокасов

О признании утратившим силу постановления акимата Кызылжарского района Северо Казахстанской области от 11 марта 2015 года № 114 "О создании государственного учреждения "Кызылжарский районный отдел сельского хозяйства"
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2020 года № 502. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 декабря 2020 года № 6779
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Кызылжарского района Северо – Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области "О создании государственного учреждения "Кызылжарский районный отдел сельского хозяйства" от 11 марта 2015 года № 114 (опубликовано 9 апреля 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3183).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
Ж.Садвокасов