Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Новоникольск ауылдық округінің Новоникольское ауылындағы атауы жоқ көшелерге атаулар беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Новоникольск ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 13 ақпандағы № 6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 ақпанда № 6016 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 22 қазандағы қорытындысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Новоникольское ауылы халқының пікірін ескере отырып, Новоникольск ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Новоникольск ауылдық округінің Новоникольское ауылындағы қоса берілген схемалық картаға сәйкес атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
№ 1 атауы жоқ көшеге - Геннадий Зенченко көшесі;
№ 2 атауы жоқ көшеге - Абай көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы
Новоникольск ауылдық
округінің әкімі
Е.Захарова
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Новоникольск ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 13 ақпаны № 6 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Новоникольск ауылдық округінің Новоникольское ауылындағы атауы жоқ көшелерге атаулар беру туралы схемалық карта
Новоникольск ауылдық округі әкімі Е. И. Захарова

О присвоении наименований безымянным улицам села Новоникольское Новоникольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Новоникольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 13 февраля 2020 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 февраля 2020 года № 6016
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии от 22 октября 2019 года, с учетом мнения населения села Новоникольское Кызылжарского района Северо-Казахстанской области, аким Новоникольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Новоникольское Новоникольского сельского округа, Кызылжарского района Северо-Казахстанской области, согласно прилагаемой схематической карте, следующие наименования:
безымянной улице № 1 – улица Геннадия Зенченко;
безымянной улице № 2 - улица Абая.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Новоникольского
сельского округа
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
Е.Захарова
Приложение к решению акима Новоникольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 13 февраля 2020 года № 6
Схематическая карта о присвоении наименований безымянным улицам села Новоникольское Новоникольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Аким Новоникольского сельского округа Захарова Е.И.