Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 35-16 "2020-2022 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 37-26 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 сәуірде № 6159 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 35-16 шешіміне (2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5938 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 990,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 461,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 529,8 мың теңге;
2) шығындар – 32 990,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2020 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде Ұзынкөл ауылының су ажыратқыш жүйелерін ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен ағымдағы трансферттердің түсімдері ескерілсін.";
5-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 6 января 2020 года № 35-16 "Об утверждении бюджета Узынкольского сельского округа района Магжана Жумабаева на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 31 марта 2020 года № 37-26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 апреля 2020 года № 6159
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Узынкольского сельского округа района Магжана Жумабаева на 2020-2022 годы" от 6 января 2020 года № 35-16 (опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5938) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Узынкольского сельского округа района Магжана Жумабаева на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 990,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 461,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 529,8 тысяч тенге;
2) затраты – 32 990,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть в бюджете Узынкольского сельского округа на 2020 год поступление текущих трансфертов из областного бюджета на текущий ремонт водоразводящих сетей села Узынколь.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

"5. 2020 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен ағымдағы трансферттердің түсімдері ескерілсін, оның ішінде:
1) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 990 "Өңірлерді дамытудың 2020-2025 жылдарға мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген Өңірлерді дамытудың 2020-2025 жылдарға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыруға;
2) "2020 жылға арналған Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алулары" семинарын төлеуге;
3) ауылдық округке аншлагтар мен нөміршелерді сатып алуға;
4) ауылдық округ автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
5) Қоскөл ауылының су ажыратқыш жүйелерін ағымдағы жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

"5. Учесть в бюджете Узынкольского сельского округа на 2020 год поступление текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе:
1) на реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов на 2020-2025 годы, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года № 990 "Об утверждении Государственной программы развития регионов на 2020-2025 годы";
2) на оплату семинара "Государственные закупки Республики Казакстан на 2020 год";
3) на приобретение аншлагов и номерков в сельский округ;
4) на обеспечение функционирования автомобильных дорог сельского округа;
5) на текущей ремонт водоразводящих сетей села Косколь.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Ж.Хайдарова
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы
Т.Абильмажинов
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты 2020 жылғы 31 наурызы № 37-26 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 35-16 шешіміне 1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы мың теңге
Кірістер

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата
района Магжана Жумабаева
Ж.Хайдарова
Секретарь маслихата
района Магжана Жумабаева
Т.Абильмажинов
Приложение к решению маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 31 марта 2020 года № 37-26
Приложение 1 к решению маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 6 января 2020 года № 35-16
Бюджет Узынкольского сельского округа района Магжана Жумабаева на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма тысяч тенге
Доходы