Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-1 "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 7 тамыздағы № 40-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 тамызда № 6483 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 34-1 шешіміне (2020 жылғы 7 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5773 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 424 278,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 851 141,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 5 650,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 562 287,4 мың теңге;
2) шығындар – 9 524 214,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 683 927,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 692 469,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 542,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 783 863,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 783 863,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 692 469,4 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 542,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 99 936,1 мың теңге.";
9-тармақ келесі мазмұндағы 20) тармақшамен толықтырылсын:
"20) Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 34-1 "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 7 августа 2020 года № 40-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 августа 2020 года № 6483
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 34-1 (опубликовано 7 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5773) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 424 278,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 851 141,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 200,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 650,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 562 287,4 тысяч тенге;
2) затраты – 9 524 214,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 683 927,4 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 692 469,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 542,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 783 863,5) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 783 863,5 тысяч тенге;
поступление займов – 692 469,4 тысяч тенге;
погашение займов – 8 542,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 99 936,1 тысяч тенге.";
пункт 9 дополнить подпунктом 20) следующего содержания:
"20) на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайной ситуации Республики Казахстан.";

10-тармақ келесі мазмұндағы 44), 45), 46), 47), 48), 49), 50), 51), 52), 53), 54) тармақшалармен толықтырылсын:
"44) контейнерлер сатып алуға;
45) шаруашылық құрылыстарын сатып алуға;
46) ауданда білім беруді ұйымдастыру үшін көмір сатып алуға;
47) қашықтықтан оқу үшін BilimMediaGroup білім беру порталының қызметтерін төлеуге;
48) хоккей қорабы үшін жабдықтар мен спорттық жабдықтарды сатып алуға;
49) Булаев қаласында жабық мұз айдынын салуға;
50) Полтавка ауылында су ажыратқыш жүйелер мен су қысымды имараттар алаңын салуға;
51) азаматтардың жекелеген санаттарына тұрғын үй сатып алуға;
52) "Успенка ауылына кіреберіс" аудандық маңыздағы жолды ағымдағы жөндеуге;
53) Надежка ауылындағы гүлбақты жайластыру;
54) Медвежка ауылына жолды ағымдағы жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мағжан Жұмабаев ауданы
Мәслихаты сессиясының төрағасы А.ТалкачҰв
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы Т.Абильмажинов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев
ауданы мәслихатының
2020 жылғы 7 тамызы
№ 40-2 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев
ауданы мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 34-1 шешіміне
1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Сомасы мың теңге
Кірістер

пункт 10 дополнить подпунктами 44), 45), 46), 47), 48), 49), 50), 51), 52), 53), 54) следующего содержания:
"44) на приобретение контейнеров;
45) на приобретение хозяйственных построек;
46) на приобретение угля для организаций образования района;
47) на оплату услуг образовательного портала BilimMediaGroup для дистанционного обучения;
48) на приобретение оборудования и спортивного инвентаря для хоккейного корта;
49) на строительство крытого ледового катка в городе Булаево;
50) на строительство разводящих сетей и площадки водонапорных сооружений села Полтавка;
51) на приобретение жилья отдельным категориям граждан;
52) на текущий ремонт дороги районного значения "Подъезд к селу Успенка";
53) на обустройство сквера в селе Надежка;
54) на текущий ремонт дороги к селу Медвежка.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата
района Магжана Жумабаева А.ТалкачҰв
Секретарь маслихата
района Магжана Жумабаева Т.Абильмажинов
Приложение
к решению маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 7 августа 2020 года № 40-2
Приложение 1
к решению маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 24 декабря 2019 года № 34-1
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма тысяч тенге
Доходы

14 711,7
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
421,3
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
701 673,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
39 901,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 630,1
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 550,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
238,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
483,4
02
Қорғаныс
22 355,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
22 355,1
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
11 256,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10099,1
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 000,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9 300,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 300,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
9 300,0
04
Бiлiм беру
4 516 424,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 483 212,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 412,0
003
Жалпы білім беру
3 909 934,1
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
43 562,0
006
Балаларға қосымша білім беру
62 802,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
38 721,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11 514,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0,0
023
Әдістемелік жұмыс
12 389,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
18 586,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

14 711,7
013
Капитальные расходы государственного органа
421,3
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
701 673,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
39 901,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
37 630,1
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 550,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
238,0
015
Капитальные расходы государственного органа
483,4
02
Оборона
22 355,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
22 355,1
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
11 256,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10099,1
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 000,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9 300,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 300,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
9 300,0
04
Образование
4 516 424,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 483 212,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 412,0
003
Общеобразовательное обучение
3 909 934,1
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
43 562,0
006
Дополнительное образование для детей
62 802,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
38 721,0
015
Ежемесячные выплаты денежных стредств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 514,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0,0
023
Методическая работа
12 389,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
18 586,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования