Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 35-6 "2020-2022 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Булаев қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 44-5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 желтоқсанда № 6742 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Булаев қаласының бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 35-6 шешіміне (2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5913 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Мағжан Жұмабаев ауданы Булаев қаласының бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 504 558,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 28 035,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 476 523,1 мың теңге;
2) шығындар – 517 423,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25 000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 25 000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -37 865,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37 865,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 25 000,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 865,3 мың теңге.";
5-тармақ келесі мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) тұрғын үйлерді орталықтандырылған сумен жабдықтау жүйесіне қосуға және оны бөлуге.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 6 января 2020 года № 35-6 "Об утверждении бюджета города Булаево района Магжана Жумабаева на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 30 ноября 2020 года № 44-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 декабря 2020 года № 6742
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета города Булаево района Магжана Жумабаева на 2020-2022 годы" от 6 января 2020 года № 35-6 (опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5913) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Булаево района Магжана Жумабаева на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 504 558,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 28 035,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 476 523,1 тысяч тенге;
2) затраты – 517 423,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 000,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты –25 000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -37 865,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37 865,3 тысяч тенге;
поступление займов – 25 000,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 865,3 тысяч тенге.";
пункт 5 дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) на подключение жилых домов к системе централизованного водоснабжения и его распределению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.