Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2016 жылғы 27 маусымдағы № 5/7 "Мамлют ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2020 жылғы 26 ақпандағы № 64/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 наурызда № 6059 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 14/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 11.12.2023 № 14/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "Мамлют ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 27 маусымдағы № 5/7 шешіміне (2016 жылғы 3 тамызда "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3844 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімімен бекітілген Мамлют ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларында (бұдан әрі – Қағидалар):
19-тармақтың 2) тармақшасы алып тасталсын;
Қағидаларының 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Д. Омарова
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы
мәслихатының хатшысы
Р. Нурмуканова
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2020 жылғы 26 ақпаны № 64/2 шешіміне қосымша
Мамлют ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларына 1-қосымша
Әлеуметтік көмек көрсету үшін атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесі, сондай-ақ әлеуметтік көмек көрсетудің еселігі
р/с №
Атаулы күндері мен мереке күндері
Әлеуметтік көмек көрсетудің еселігі
1
15 ақпан – "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингетінің шығарылған күні"
Жылына бір рет
2
8 наурыз – "Халықаралық әйелдер күні"
Жылына бір рет
3
26 сәуір – "Чернобыль атом электр станциясындағы апатты еске алу күні"
Жылына бір рет
4
7 мамыр – "Отан қорғаушы күні"
Жылына бір рет
5
9 мамыр – "Жеңіс күні"
Жылына бір рет
6
31 мамыр – "Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күні"
Жылына бір рет
7
30 тамыз – "Қазақстан Республикасының Конституциясы күні"
Жылына бір рет

О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27 июня 2016 года № 5/7 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Мамлютского района"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 26 февраля 2020 года № 64/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 марта 2020 года № 6059. Утратило силу решением маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 19 декабря 2023 года № 14/4
Утратило силу решением маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 19 декабря 2023 года № 14/4.
В соответствии пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Мамлютского района" от 27 июня 2016 года № 5/7 (опубликовано 3 августа 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3844) следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Мамлютского района, утвержденных указанным решением (далее - Правила):
подпункт 2) пункта 19 исключить;
приложение 1 к Правилам изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
сессии маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Д. Омарова
Секретарь маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Р. Нурмуканова
Приложение к решению маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 26 февраля 2020 года № 64/2
Приложение 1 к правилам оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Мамлютского района
Перечень памятных дат и праздничных дней для оказания социальной помощи, а также кратность оказания социальной помощи
№ п/п
Памятные даты и праздничные дни
Кратность оказания социальной помощи
1
15 февраля – "День вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан"
Один раз в год
2
8 марта – "Международный женский день"
Один раз в год
3
26 апреля – "День памяти аварии на Чернобыльской атомной электростанции"
Один раз в год
4
7 мая – "День защитника Отечества"
Один раз в год
5
9 мая – "День Победы"
Один раз в год
6
31 мая – "День памяти жертв политических репрессий и голода"
Один раз в год
7
30 августа – "День Конституции Республики Казахстан"
Один раз в год