Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 63/13 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Становое ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2020 жылғы 15 сәуірдегі № 68/11 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 сәуірде № 6216 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексiнің 106 және 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Становое ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 63/13 шешіміне (2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5812 болып тіркелді) келесі өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Становое ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28130 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1847 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26283 мың теңге;
2) шығындар – 28130 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер негізгі және басқарушы қызметкерлерге мәдениет ұйымдарында ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық еңбекақыға қосымша ақы белгілеуге 955 мың теңге сомасында ескерілсін."

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 31 декабря 2019 года № 63/13 "Об утверждении бюджета Становского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 15 апреля 2020 года № 68/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 апреля 2020 года № 6216
В соответствии со статьями 106 и 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Становского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы" от 31 декабря 2019 года № 63/13 (опубликовано 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5812) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Становского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы –28130 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1847 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26283 тысячи тенге;
2) затраты – 28130 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты– 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов– 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции :
"6. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры управленческому и основному персоналу в сумме 955 тысяч тенге.";

келесі мазмұндағы 7-1-тармағымен толықтырылсын:
"7-1. Аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Становое ауылдық округінің бюджетіне берілетін нысаналы ағымдағы трансфертердің көлемі 1000 мың теңге сомасында ескерілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледi.
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихаты сессиясының төрағасы М.Линник
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының хатшысы Р.Нурмуканова
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихатының
2020 жылғы 15 сәуірі
№ 68/11 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихатының
2019 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 63/13 шешіміне
1 -қосымша
2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Становое ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5

дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 1000 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области М.Линник
Секретарь маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области Р.Нурмуканова
Приложение
к решению маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 15 апреля 2020 года № 68/11
Приложение 1
к решению маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 31 декабря 2019 года № 63/13
Бюджет Становского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5