Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Яснополян ауылдық округінің 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 333 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 5839 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімінің 5-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Яснополян ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39125,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7594,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31530,7 мың теңге;
2) шығындар - 121602,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 82477 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 82477 мың теңге:
қарыздар түсімі - 82303,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 173,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 16.04.2020 № 354 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 09.12.2020 № 413 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Яснополян ауылдық округі бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52-1-бабына сәйкес салықтық және салықтық емес түсімдер есебінен қалыптасатыны белгіленсін.
3. 2020 жылға арналған Яснополян ауылдық округінің бюджетінде мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 1370 мың теңге сомасында ескерілсін.

Об утверждении бюджета Яснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020 - 2022 годы
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 января 2020 года № 5839.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 5 настоящего решения.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Яснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020 - 2022 годы согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 39125,5 тысячи тенге:
налоговые поступления – 7594,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31530,7 тысяч тенге;
2) затраты – 121602,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 82477 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 82477 тысяч тенге:
поступление займов - 82303,5 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 173,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2020 № 354 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 09.12.2020 № 413 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить, что доходы бюджета Яснополянского сельского округа формируются за счет налоговых и неналоговых поступлений в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан.
3. Учесть в бюджете Яснополянского сельского округа на 2020 год поступления целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений в сумме 1370 тысяч тенге.

3-1. 2020 жылға арналған Яснополян ауылдық округінің бюджетінде елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге Тайынша ауданының бюджетінен 48 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 16.04.2020 № 354 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-2. Осы шешімге 4-қосымшаға сәйкес 2020 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары және 2019 жылы республикалық бюджеттен пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару есебінен 2020 жылға арналған Яснополян ауылдық округі бюджетінің шығыстары көзделсін.
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 16.04.2020 № 354 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған Яснополян ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция 21514 мың теңге сомасында белгіленсін.
4-1. 2020 жылға арналған Яснополян ауылдық округінің бюджетінде Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Яснополян ауылдық округінің Ясная Поляна ауылында асфальттан бүркенiшi бар кентішілік жолдарды ағымдағы жөндеуге 82303,5 мың теңге сомасында қарыздар түсімдері ексерілсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 16.04.2020 № 354 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихаты
сессиясының төрайымы
М. Актаева
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы
мәслихатының хатшысы
К. Шарипов

3-1. Учесть в бюджете Яснополянского сельского округа на 2020 год поступления целевых текущих трансфертов из бюджета Тайыншинского района на обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 48 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2020 № 354 (вводится в действие с 01.01.2020).
3-2. Предусмотреть расходы бюджета Яснополянского сельского округа на 2020 год за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2020 года и возврат неиспользованных (недоиспользованных) в 2019 году целевых трансфертов из республиканского бюджета согласно приложению 4 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2020 № 354 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Установить бюджетную субвенцию, передаваемую из районного бюджета в бюджет Яснополянского сельского округа на 2020 год в сумме 21514 тысяч тенге.
4-1. Учесть в бюджете Яснополянского сельского округа на 2020 год поступления займов на текущий ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием в селе Ясная Поляна Яснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области в сумме 82303,5 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2020 № 354 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель
сессии маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
М. Актаева
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
К. Шарипов

Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2020 жылғы 08 қантарынан № 333 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Яснополян ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 16.04.2020 № 354 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мəслихатының 09.12.2020 № 413 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

Приложение 1 к решению маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 08 января 2020 года № 333
Бюджет Яснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2020 № 354 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 09.12.2020 № 413 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс