Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Донецк ауылдық округінің 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 320 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 5884 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімінің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Донецк ауылдық округінің 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20787 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4295 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16492 мың теңге;
2) шығындар – 20787 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 11.09.2020 № 377 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Донецк ауылдық округі бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52-1-бабына сәйкес салықтық және салықтық емес түсімдер есебінен қалыптасатыны белгіленсін.
3. Аудандық бюджеттен 2020 жылға арналған Донецк ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция 14068 мың теңге сомасында белгіленсін.
3-1. 2020 жылға арналған Донецк ауылдық округінің бюджетінде Тайынша ауданының бюджетінен елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге 2424 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 11.09.2020 № 377 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Об утверждении бюджета Донецкого сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020 - 2022 годы
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 320. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 января 2020 года № 5884.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Донецкого сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 20787 тысяч тенге:
налоговые поступления - 4295 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 16492 тысяч тенге;
2) затраты -20787 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11.09.2020 № 377 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить, что доходы бюджета Донецкого сельского округа формируются за счет налоговых и неналоговых поступлений в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан.
3. Установить бюджетную субвенцию, передаваемую из районного бюджета в бюджет Донецкого сельского округа на 2020 год в сумме 14068 тысяч тенге.
3-1. Учесть в бюджете Донецкого сельского округа на 2020 год поступление целевых текущих трансфертов из бюджета Тайыншинского района на обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 2424 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11.09.2020 № 377 (вводится в действие с 01.01.2020).

4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихаты
сессиясының төрайымы
М.Актаева
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы
мәслихатының хатшысы
К.Шарипов
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты 2020 жылғы 8 қаңтары № 320 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Донецк ауылдық округінің бюджеті

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
М.Актаева
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
К.Шарипов
Приложение 1 к решению Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 320
Бюджет Донецкого сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020 год