2020-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 тамыздағы № 242 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 тамызда № 6476 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2020-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатыстарына таратылады.
Аудан әкімі И. Турков
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 тамызы
№ 242 қаулысына
1 қосымша
Абай ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 тамызы
№ 242 қаулысына
2 қосымша
Алабота ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 тамызы
№ 242 қаулысына
3 қосымша
Амандық ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 тамызы
№ 242 қаулысына
4 қосымша
Большеизюм ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 тамызы
№ 242 қаулысына
5 қосымша
Донецк ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 тамызы
№ 242 қаулысына
6 қосымша
Драгомиров ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 тамызы
№ 242 қаулысына
7 қосымша
Зеленогай ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 тамызы
№ 242 қаулысына
8 қосымша
Келлер ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 тамызы
№ 242 қаулысына
9 қосымша
Киров ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 тамызы
№ 242 қаулысына
10 қосымша
Краснополян ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 тамызы
№ 242 қаулысына
11 қосымша
Летовочный ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 тамызы
№ 242 қаулысына
12 қосымша
Мироновка ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 тамызы
№ 242 қаулысына
13 қосымша
Рощинск ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 тамызы
№ 242 қаулысына
14 қосымша
Теңдік ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 тамызы
№ 242 қаулысына
15 қосымша
Тихоокеан ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 тамызы
№ 242 қаулысына
16 қосымша
Чермошнян ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 тамызы
№ 242 қаулысына
17 қосымша
Чкалов ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 тамызы
№ 242 қаулысына
18 қосымша
Яснополян ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары

Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Тайыншинскому району Северо-Казахстанской области на 2020-2021 годы
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 10 августа 2020 года № 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 августа 2020 года № 6476
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах" акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы пастбищеоборота на основании геоботанического обследования пастбищ по Тайыншинскому району Северо-Казахстанской области на 2020-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2020 года.
Аким района И. Турков
Приложение 1
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 10 августа 2020 года № 242
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Абайскому сельскому округу
Приложение 2
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 10 августа 2020 года № 242
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Алаботинскому сельскому округу
Приложение 3
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 10 августа 2020 года № 242
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Амандыкскому сельскому округу
Приложение 4
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 10 августа 2020 года № 242
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Большеизюмовскому сельскому округу
Приложение 5
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 10 августа 2020 года № 242
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Донецкому сельскому округу
Приложение 6
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 10 августа 2020 года № 242
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Драгомировскому сельскому округу
Приложение 7
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 10 августа 2020 года № 242
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Зеленогайскому сельскому округу
Приложение 8
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 10 августа 2020 года № 242
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Келлеровскому сельскому округу
Приложение 9
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 10 августа 2020 года № 242
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Кировскому сельскому округу
Приложение 10
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 10 августа 2020 года № 242
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Краснополянскому сельскому округу
Приложение 11
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 10 августа 2020 года № 242
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Летовочному сельскому округу
Приложение 12
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 10 августа 2020 года № 242
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Мироновскому сельскому округу
Приложение 13
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 10 августа 2020 года № 242
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Рощинскому сельскому округу
Приложение 14
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 10 августа 2020 года № 242
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Тендыкскому сельскому округу
Приложение 15
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 10 августа 2020 года № 242
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Тихоокеанскому сельскому округу
Приложение 16
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 10 августа 2020 года № 242
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Чермошнянскому сельскому округу
Приложение 17
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 10 августа 2020 года № 242
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Чкаловскому сельскому округу
Приложение 18
к постановлению акимата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 10 августа 2020 года № 242
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Яснополянскому сельскому округу