Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 333 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Яснополян ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 413 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 желтоқсанда № 6798 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44, 106, 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Яснополян ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 333 шешіміне (2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5839 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Яснополян ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39125,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7594,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31530,7 мың теңге;
2) шығындар - 121602,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 82477 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 82477 мың теңге:
қарыздар түсімі - 82303,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 173,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1 және 4-қосымшылар осы шешімге 1, 2-қосымшыларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы,
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының хатшысы
К.Шарипов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2020 жылғы 9 желтоқсаны
№ 413 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2020 жылғы 8 қаңтардағы
№ 333 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Яснополян ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

О внесении изменений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 333 "Об утверждении бюджета Яснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 9 декабря 2020 года № 413. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 декабря 2020 года № 6798
В соответствии со статьями 44, 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Яснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020 - 2022 годы" от 8 января 2020 года № 333 (опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5839) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Яснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020 - 2022 годы согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 39125,5 тысячи тенге:
налоговые поступления – 7594,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31530,7 тысяч тенге;
2) затраты – 121602,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 82477 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 82477 тысяч тенге:
поступление займов - 82303,5 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 173,5 тысяч тенге.";
приложение 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области,
секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
К.Шарипов
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 9 декабря 2020 года № 413
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 8 января 2020 года № 333
Бюджет Яснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс