Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 334 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласының 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 401 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 желтоқсанда № 6806 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44, 106, 109-1, 111-баптарына Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласының 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 334 шешіміне (2020 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5957 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласының 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 227308 мың теңге:
салықтық түсімдер - 51463 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 175845 мың теңге;
2) шығындар - 401909,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -174601,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 174601,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 165275,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9325,6 мың теңге.";
3-2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3-2. 2020 жылға арналған Тайынша қаласының бюджетінде Тайынша ауданының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін:
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге 13534 мың теңге сомасында;
Тайынша қаласын абаттандыруға және көгалдандыруға 3500 мың теңге сомасында;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға 3607 мың теңге сомасында.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 334 "Об утверждении бюджета города Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 9 декабря 2020 года № 401. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 декабря 2020 года № 6806
В соответствии со статьями 44, 106, 109-1, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета города ТайыншаТайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы" от 8 января 2020 года № 334 (опубликовано 23 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5957) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 227308 тысяч тенге:
налоговые поступления - 51463 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов -175845 тысяч тенге;
2) затраты – 401909,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -174601,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 174601,5 тысяч тенге:
поступление займов -165275,9 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 9325,6 тысяч тенге.";
пункт 3-2 изложить в новой редакции:
"3-2. Учесть в бюджете города Тайынша на 2020 год поступления целевых текущих трансфертов из бюджета Тайыншинского района на:
обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 13534 тысяч тенге;
благоустройство и озеленение города Тайынша в сумме 3500 тысяч тенге;
освещение улиц в населенных пунктах в сумме 3607 тысяч тенге.";

мынадай мазмұндағы 3-3-тармақпен толықтырылсын:
"3-3. 2020 жылға арналған Тайынша қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен Тайынша қаласында жолдарды орташа жөндеуге 30000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансфеттер түсімдері ескерілсін.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы,
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының хатшысы
К. Шарипов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының

дополнить пунктом 3-3 следующего содержания:
"3-3. Учесть в бюджете города Тайынша на 2020 год поступления целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на средний ремонт дорог в городе Тайынша в сумме 30000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области,
секретарь маслихата Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
К. Шарипов
Приложение к решению
маслихата Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области