Тимирязев аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 42/9 "2020-2022 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Интернационал ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 шілдедегі № 47/13 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 шілдеде № 6442 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Интернационал ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 42/9 шешіміне (2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5849 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тимирязев ауданы Интернационал ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 435 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 117 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 318 мың теңге;
2) шығындар – 14 435 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 648 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 11 648 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 648 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 648 мың теңге:
қарыздар түсімі – 11 648 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
4-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. Ауылдық бюджетте Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін ішкі қарыздар есебінен 11 648 мың теңге сомасында – Дружба ауылындағы ауылдық клуб ғимаратын ағымдағы жөндеуге есепке алынсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Тимирязевского районного маслихата от 8 января 2020 года № 42/9 "Об утверждении бюджета Интернационального сельского округа Тимирязевского района на 2020-2022 годы"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 7 июля 2020 года № 47/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 июля 2020 года № 6442
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата "Об утверждении бюджета Интернационального сельского округа Тимирязевского района на 2020-2022 годы" от 8 января 2020 года № 42/9 (опубликовано 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5849) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Интернационального сельского округа Тимирязевского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 435 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 117 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 318 тысяч тенге;
2) затраты – 14 435 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 648 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 11 648 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 648 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 648 тысяч тенге:
поступление займов – 11 648 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге;
пункт 4-1 изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть в сельском бюджете расходы за счет внутренних займов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости в сумме 11 648 тысяч тенге – на текущий ремонт здания сельского клуба в селе Дружба.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.