Тимирязев аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 42/15 "2020-2022 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 шілдедегі № 47/12 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 шілдеде № 6444 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 42/15 шешіміне (2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегi эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5927 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерінде бекітілсін:
1) кірістер – 185 625 мың теңге:
салықтық түсімдер – 27 650 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 157 975 мың теңге;
2) шығындар – 191 961,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 110 967,6 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 110 967,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 117 304,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 117 304,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 110 967,6 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 336,8 мың теңге.";
6-2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6-2. Ауылдық бюджетте 110 967,6 мың теңге сомасында Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін ішкі қарыздар есебінен шығындар келесі мөлешерлерде есепке алынсын:
1) 33 473,1 мың теңге – Тимирязев ауылындағы Сулы станциясына қарай кентішілік жолды орташа жөндеуге;
2) 33 494,5 мың теңге – Тимирязев ауылындағы Плетнев көшесі бойынша кентішілік жолды орташа жөндеуге;

О внесений изменений в решение Тимирязевского районного маслихата от 9 января 2020 года № 42/15 "Об утверждении бюджета Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района на 2020-2022 годы"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 3 июля 2020 года № 47/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 июля 2020 года № 6444
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата "Об утверждении бюджета Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 42/15 (опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5927) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 185 625 тысяч тенге:
налоговые поступления – 27 650 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 157975 тысяч тенге;
2) затраты – 191 961,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 110 967,6 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 110 967,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -117 304,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 117 304,4 тысяч тенге:
поступление займов – 110 967,6 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6336,8 тысяч тенге.";
пункт 6-2 изложить в новой редакции:
"6-2. Учесть в сельском бюджете расходы за счет внутренних займов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости в сумме 110 967,6 тысячи тенге в следующих размерах:
1) 33 473,1 тысяча тенге – на средний ремонт внутрипоселковой дороги на станцию Сулы в селе Тимирязево;
2) 33 494,5 тысяч тенге – на средний ремонт внутрипоселковой дороги по улице Плетнева в селе Тимирязево;