Тимирязев аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/1 "2020-2022 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қарашадағы № 49/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 қарашада № 6675 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/1 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5759 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 205 252,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 308 710 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 901,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 046,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 845 594,6 мың теңге;
2) шығындар – 5 231 389,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 200 655,9 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 213 838,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 182,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 14 100 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 14 100 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 240 892,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 240 892,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 213 763,4 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 182,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 40 311,8 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 2 305 830,5 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер келесі мөлшерлерде есепке алынсын:
1) 285 967 мың теңге – мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға;
2) 94 598 мың теңге – мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;

О внесении изменений в решение Тимирязевского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 42/1 "Об утверждении районного бюджета Тимирязевского района на 2020-2022 годы"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 16 ноября 2020 года № 49/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 ноября 2020 года № 6675
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата "Об утверждении районного бюджета Тимирязевского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 42/1 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5759) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тимирязевского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 205 252,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 308 710 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 39 901,1 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 046,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 845 594,6 тысяч тенге;
2) затраты – 5 231 389,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 200 655,9 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 213 838,4 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 182,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 100 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 14 100 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 240 892,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 240 892,7 тысяч тенге:
поступление займов – 213 763,4 тысячи тенге;
погашение займов – 13 182,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 40 311,8 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в районном бюджете на 2020 год целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 2 305 830,5 тысяч тенге в следующих размерах:
1) 285 967 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования;
2) 94 598 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования;

3) 31 448 мың теңге – мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға;
4) 2 112 мың теңге – мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
5) 17 459 мың теңге – мәдениет ұйымдары мен архив мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге;
6) 2 615 мың теңге – мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға;
7) 799 мың теңге – техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдар тізбесін кеңейтуге;
8) 16 956 мың теңге – кепілдендірілген әлеуметтік пакетке;
9) 20 097 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
10) 5 528 мың теңге – мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге;
11) 80 437 мың теңге – еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға 2 805 мың теңге сомасында;
көшуге арналған субсидиялар беруге 3 106 мың теңге сомасында;
жастар практикасына 3 921 мың теңге сомасында;
тұрғын үйді жалға беру (жалдау) және коммуналдық шығындарды өтеуге 5 726 мың теңге сомасында;
жұмыс берушілерге арналған субсидиялар беруге 6 251 мың теңге сомасында;
ақпараттық жұмысқа 16 мың теңге сомасында;
қоғамдық жұмысқа 26 800 мың теңге сомасында;
жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін қоныс аударушыларға 31 812 мың теңге сомасында гранттар беруге;
12) 1 194 549,5 мың теңге – көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
13) 319 456 мың теңге – жұмыс күші мол өңірлерден қоныс аударушылар үшін тұрғын үй сатып алуға;
14) 31 030 мың теңге – Степное, Комсомольское, Тимирязев ауылдарының тарату желілерін ағымдағы жөндеуге;
15) 73 000 мың теңге – Тимирязев ауданы Тимирязев ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеуге;
16) 101 459 мың теңге – білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеуге;
17) 28 320 мың теңге – Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық кызметтерге ақы төлеу бойынша халыктың төлемдерін өтеуге.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 242 025,7 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер келесі мөлшерлерде есепке алынсын:
1) 3 510 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға;

3) 31 448 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
4) 2 112 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
5) 17 459 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
6) 2 615 тысяч тенге – на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;
7) 799 тысяч тенге – на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств;
8) 16 956 тысяч тенге – на гарантированный социальный пакет;
9) 20 097 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
10) 5 528 тысяч тенге – на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
11) 80 437 тысяч тенге – на развитие рынка труда, в том числе:
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 2 805 тысяч тенге;
на предоставление субсидий на переезд в сумме 3 106 тысяч тенге;
на молодежную практику в сумме 3 921 тысяча тенге;
на аренду (найм) жилья и возмещение коммунальных затрат в сумме 5 726 тысяч тенге;
на предоставление субсидий работодателям в сумме 6 251 тысяча тенге;
на информационную работу в сумме 16 тысяч тенге;
на общественные работы в сумме 26 800 тенге;
на предоставление грантов переселенцам на реализацию новых бизнес-идей в сумме 31 812 тысяч тенге;
12) 1 194 549,5 тысяч тенге – на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
13) 319 456 тысяч тенге – на приобретение жилья для переселенцев из трудоизбыточных регионов;
14) 31 030 тысяч тенге – на текущий ремонт разводящих сетей сел Степное, Комсомольское, Тимирязево;
15) 73 000 тысячи тенге – на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Тимирязево Тимирязевского района;
16) 101 459 тысяч тенге – на капитальный и текущий ремонт объектов образования;
17) 28 320 тысяч тенге – на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть в районном бюджете на 2020 год целевые трансферты из областного бюджета в сумме 242 025,7 тысяч тенге в следующих размерах:
1) 3 510 тысяч тенге – на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогических работников организаций дошкольного образования;

2) 96 581 мың теңге – жаңартылған білім беру мазмұны жағдайындағы жұмысы үшін бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге;
3) 6 613 мың теңге – мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға;
4) 5 316 мың теңге – жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге;
5) 1 431 мың теңге – жас мұғалімдерге тәлімгерлігі үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
6) 4 379 мың теңге – бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға;
7) 2 789 мың теңге – бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру қызметкерлеріне дәптерлер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;
8) 1 063 мың теңге – орта білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға;
9) 3 313,1 мың теңге – терроризмге қарсы қауіпсіздікке – білім беру объектілерін бейнебақылау жүйелерімен қамтамасыз етуге;
10) 3 525,5 мың теңге – аудан мектептерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға;
11) 11 802,4 мың теңге – оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге;
12) 20 435 мың теңге – аудан мектептеріне автокөлік сатып алуға;
13) 3 696,6 мың теңге – 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығын мерекелеуге байланысты біржолғы ақшалай көмек төлеуге;
14) 19 816 мың теңге – су тегеурінді мұнаралар мен сорғы ғимараттары құрылысымен су тегеурінді құрылыстар алаңдарын қайта жаңартуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге;
15) 6 800 мың теңге – қатты тұрмыстық қалдықтар полигондары үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге;
16) 3 564,3 мың теңге – "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимаратын ағымдағы жөндеуге;
17) 1 993,8 мың теңге – жергілікті маңызы бар автомобиль жолдарында жол белгілерін сатып алуға және орнатуға;
18) 1 930 мың теңге – спорт ұйымдары қызметкерлерінің жалақасын ұлғайтуға;
19) 5 247 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;
20) 437 мың теңге – BilimMediaGroup қашықтықтан оқыту үшін білім беру порталының қызметтерін төлеуге;
21) 37 783 мың теңге – ауылдық округтердің көше жарығын ағымдағы жөндеуге.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 39 001 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер есепке алынсын.";
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

2) 96 581 тысяча тенге – на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования;
3) 6 613 тысяч тенге – на увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ;
4) 5 316 тысяч тенге – на доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления;
5) 1 431 тысяча тенге – на выплату доплаты учителям за наставничество молодым учителям;
6) 4 379 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования;
7) 2 789 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования;
8) 1 063 тысячи тенге – на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогических работников организаций среднего образования;
9) 3 313,1 тысяча тенге – на антитеррористическую безопасность – обеспечение системами видеонаблюдения объектов образования;
10) 3 525,5 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы школ района;
11) 11 802,4 тысячи тенге – на приобретение и доставку учебников;
12) 20 435 тысяч тенге – на приобретение автотранспорта для школ района;
13) 3 696,6 тысяч тенге – на выплату единовременной денежной помощи в честь празднования 75-летия Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы;
14) 19 816 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию площадок водонапорных сооружений со строительством водонапорных башен и зданий насосных;
15) 6 800 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для полигонов твердых бытовых отходов;
16) 3 564,3 тысячи тенге – на текущий ремонт здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры";
17) 1993,8 тысяч тенге – на приобретение и установку дорожных знаков на автомобильных дорогах местного значения;
18) 1 930 тысяч тенге – на увеличение заработной платы работников спортивных организаций;
19) 5 247 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
20) 437 тысяч тенге – на оплату услуг образовательного портала для дистанционного обучения BilimMediaGroup;
21) 37 783 тысячи тенге – на текущий ремонт уличного освещения сельских округов.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть в районном бюджете на 2020 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 39 001 тысяча тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:

36 639,2
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 375,2
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
437
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
140
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7 287
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
194 918,7
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 773
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
409
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
169 936,7
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
2 800
02
Қорғаныс
6 535
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 535
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3 080
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2 082
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 373
04
Бiлiм беру
2 312 680
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 276 106
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 666
003
Жалпы білім беру
1 997 572,1
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19 509,4
006
Балаларға қосымша білім беру
59 377
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
513
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
64 469
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
3 956
023
Әдістемелік жұмыс
15 401
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
16 175
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

36 639,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
28 375,2
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
437
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
140
015
Капитальные расходы государственного органа
400
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
7 287
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
194 918,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
21 773
003
Капитальные расходы государственного органа
409
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
169 936,7
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
2 800
02
Оборона
6 535
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 535
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3 080
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2 082
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 373
04
Образование
2 312 680
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 276 106
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 666
003
Общеобразовательное обучение
1 997 572,1
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19 509,4
006
Дополнительное образование для детей
59 377
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
513
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
64 469
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 956
023
Методическая работа
15 401
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
16 175
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

13 182,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13 182,5
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
13 182,5
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
8
Пайдаланатын бюджет қаражатының қалдықтары
40 311,8
01
Бюджет қаражатының қалдықтары
40 311,8
1
Бос бюджет қаражатының қалдықтары
40 311,8
Тимирязев аудандық мәслихатының
2020 жылғы 16 қарашадағы
№ 49/1 шешіміне
2-қосымша
Тимирязев аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 42/1 шешіміне
6-қосымша
2020 жылға арналған 451-007 бағдарламасы бойынша "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" жергілікті өкілетті органдар шешімі бойынша жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға төлем тізбесі
№ р/н
Төлемдер түрлері
Сомасы (мың теңге)
1
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері
530
2
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшінбұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының ордендерімен және медальдерімен марапатталған адамдар
14
3
Бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағы үкімет органдарының шешімдеріне сәйкес басқа мемлекеттің аумақтарындағы ұрыс қимылдарына қатысқан - Совет Армиясының, Әскери-Теңіз флотының, Мемлекеттік қауіпсіздік комитетінің әскери қызметшілері, бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағы Ішкі істер министрлігінің қатардағы және басқарушы құрамының адамдары (әскери мамандар мен кеңесшілерді қоса есептегенде); жаттығу жиындарына шақырылып, ұрыс қимылдары жүріп жатқан кезде Ауғанстанға жіберілген әскери міндеттілер; ұрыс қимылдары жүріп жатқан осы елге жүк жеткізу үшін Ауғанстанға жіберілген автомобиль батальондарының әскери қызметшілері; бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының аумағынан Ауғанстанға жауынгерлік тапсырмаларды орындау үшін ұшулар жасаған ұшу құрамының әскери қызметшілері; Ауғанстандағы кеңес әскери құрамына қызмет көрсеткен жараланған, контузия алған немесе зақымданған, яғни ұрыс қимылдарын қамтамасыз етуге қатысқаны үшін бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының ордендерімен және медальдерімен марапатталған жұмысшылар мен қызметшілер
478
4
Бейбіт уақытта әскери қызметін өткеру кезінде қаза тапқан (қайтыс болған) әскери қызметшілердің отбасылары
42
5
Бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағы аумағында саяси қуғын-сүргіндерге тікелей ұшыраған және қазіргі уақытта Қазақстан Республикасының азаматы болып табылатын адамдар
38
6
1986-1987 жылдары Чернобыль атом электр станциясындағы апаттың, сондай-ақ азаматтық немесе әскери мақсаттағы объектiлердегi басқа да радиациялық апаттар мен авариялардың зардаптарын жоюға қатысқан, сондай-ақ ядролық сынақтар мен жаттығуларға тiкелей қатысқан адамдар

13 182,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13 182,5
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
13 182,5
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
8
Используемые остатки бюджетных средств
40 311,8
01
Остатки бюджетных средств
40 311,8
1
Свободные остатки бюджетных средств
40 311,8
Приложение 2
к решению Тимирязевского
районного маслихата
от 16 ноября 2020 года № 49/1
Приложение 6
к решению Тимирязевского
районного маслихата
от 25 декабря 2019 года № 42/1
Перечень выплат отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов на 2020 год по программе 451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
№ п/п
Виды выплат
Сумма (тысяч тенге)
1
Участники и инвалиды Великой Отечественной войны
530
2
Лица, награжденные орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны
14
3
Военнослужащие Советской Армии, Военно-Морского флота, Комитета государственной безопасности, лица рядового и начальствующего состава Министерства внутренних дел бывшего Союза Советских Социалистических Республик (включая военных специалистов и советников), которые в соответствии с решениями правительственных органов бывшего Союза Советских Социалистических Республик принимали участие в боевых действиях на территории других государств; военнообязанные, призывавшиеся на учебные сборы и направлявшиеся в Афганистан в период ведения боевых действий; военнослужащие автомобильных батальонов, направлявшиеся в Афганистан для доставки грузов в эту страну в период ведения боевых действий; военнослужащие летного состава, совершавшие вылеты на боевые задания в Афганистан с территории бывшего Союза Советских Социалистических Республик; рабочие и служащие, обслуживающие советский воинский контингент в Афганистане, получившие ранения, контузии или увечья, либо награжденные орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за участие в обеспечении боевых действий
478
4
Семьи военнослужащих, погибших (умерших) при прохождении воинской службы в мирное время
42
5
Лица, непосредственно подвергавшиеся политическим репрессиям на территории бывшего Союза Советских Социалистических Республик и в настоящее время являющихся гражданами Республики Казахстан
38
6
Лица, принимавшие участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции в 1986-1987 годах, других радиационных катастроф и аварий на объектах гражданского или военного назначения, а также участвовавшие непосредственно в ядерных испытаниях и учениях

119
7
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен, I, II дәрежелі "Ана Даңқы" ордендерімен марапатталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған көп балалы аналар
3314
8
Қазақстан Республикасына ерекше еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған адамдар, облыстық маңызы бар дербес зейнеткер мәртебесіне ие зейнеткерлер, облыстың, (қаланың, ауданның) құрметті азаматтары
277,1
9
Ата-аналармен немесе олардың орнындағы адамдармен бiрге бас бостандығынан айыру орындарында, айдауда, жер аударуда немесе арнайы қоныс аударуда болған саяси қуғын-сүргiндер құрбандарының балалары, сондай-ақ қуғын-сүргiн кезiнде он сегiз жасқа толмаған және оның қолданылуы нәтижесiнде ата-анасының немесе олардың біреуінің қамқорлығынсыз қалған саяси қуғын-сүргiндер құрбандарының балалары
141
10
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің, сондай-ақ жеңiлдiктер мен кепiлдiктер жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне теңестiрiлген адамдардың тіс протездеуге мұқтаждығы
16
11
Амбулаторлық емделуде жатқан азаматтарда туберкулездің белсенді түрінің болуы
1 428
12
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің коммуналдық қызметтерді төлеу және отын сатып алу үшін шығынның орнын толтыруға мұқтаждығы
75
13
Адамның (отбасының) ең төмен күнкөріс деңгейі мөлшерінің бір еселік шегінен аспайтын жан басына шаққандағы орташа табысының болуы
41
14
Семей ядролық полигоны аймағында зардап шеккен адамдардың Қазақстан Республикасы аумағы бойынша көрсетілген көлік құралдарының бір түрімен жөнелту станциясынан емдеуге жатқызу орнына дейін және кейін теміржол (плацкартты вагон), автомобиль жолушылар көлігімен (таксиден басқа) жол жүруіне мұқтаждығы
113
15
Құрамында бірге тұратын кәмелетке толмаған төрт және одан көп балалары, оның ішінде кәмелеттік жасқа толғаннан кейін білім беру ұйымдарын бітіретін уақытқа дейін (бірақ жиырма үш жасқа толғанға дейін) орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарында күндізгі оқу нысаны бойынша білім алатын балалары бар отбасы
1034
Барлығы
7 660,1
Тимирязев аудандық мәслихатының
2020 жылғы 16 қарашадағы
№ 49/1 шешіміне
3-қосымша
Тимирязев аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 42/1 шешіміне
7-қосымша
Мүгедекті оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуін қамтамасыз етуіне қаражат бөлуі
Функцио-налдық топ
Бюд-жеттік бағдар-лама-лардың әкімшісі
Бағдар-лама
Кіші бағдар-лама
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Міндетті гигие-налық құрал-дар
Жеке көмек-шілердің қызмет көрсетуі
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

119
7
Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа", орденами "Материнская Слава" I, II степени или ранее получившие звание "Мать-Героиня"
3314
8
Лица, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан, пенсионеры, имеющие статус персонального пенсионера областного значения, почетные граждане области, (города, района)
277,1
9
Дети жертв политических репрессий, находившиеся вместе с родителями или заменявшими их лицами в местах лишения свободы, в ссылке, высылке или на спецпоселении, а также дети жертв политических репрессий, не достигшие восемнадцатилетнего возраста на момент репрессии и в результате ее применения оставшиеся без родительского попечения или одного из них
141
10
Нуждаемость участников и инвалидов Великой Отечественной войны, а такжелиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в зубопротезировании
16
11
Наличие у граждан, находящихся на амбулаторном лечении, активной формы туберкулеза
1428
12
Нуждаемость участников и инвалидов Великой Отечественной войны в возмещении затрат за оплату коммунальных услуг и приобретения топлива
75
13
Наличие среднедушевого дохода лица (семьи), не превышающего порога однократного размера прожиточного минимума
41
14
Нуждаемость лиц, пострадавших в зоне Семипалатинского ядерного полигона, впроезде железнодорожным (плацкартный вагон), автомобильным пассажирским транспортом (кроме такси) от станции отправления одного из видов указанныхтранспортных средств до места госпитализации и обратно по территории Республики Казахстан
113
15
Многодетные семьи, имеющие в своем составе четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей, в том числе детей, обучающихся по очной форме обучения в организациях среднего, технического и профессионального, послесреднего, высшего и (или) послевузовского образования, после достижения ими совершеннолетия до времени окончания организаций образования (но не более чем до достижения двадцатитрехлетнего возраста)
1 034
Итого
7 660,1
Приложение 3
к решению Тимирязевского
районного маслихата
от 16 ноября 2020 года № 49/1
Приложение 7
к решению Тимирязевского
районного маслихата
от 25 декабря 2019 года № 42/1
Распределение бюджетных средств на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
Функци-ональная группа
Админи-стратор бюд-жетных прог-рамм
Прог-рамма
Подпро-грамма
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Обяза-тельные гигие-нические средства
Предос-тавление услуг индиви-дуальными помощ-никами
06
Социальная помощь и социальное обеспечение