Тимирязев аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 42/15 "2020-2022 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қарашадағы № 49/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 қарашада № 6694 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тимирязев аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 42/15 шешіміне (2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегi Эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5927 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерінде бекітілсін:
1) кірістер – 139253,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 27 650 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер– 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 111603,9 мың теңге;
2) шығындар – 145593,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 71567,6 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 71567,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу– 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 77904,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 77904,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 71567,6 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 336,4 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 2-1-тармағымен толықтырылсын:
"2-1. Республикалық бюджеттен Тимирязев ауылындағы көшелерді жарықтандыруды ағымдағы жөндеуге 5921,5 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Б.Дюсембаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы С.Мустафин
Тимирязев аудандық мәслихатының
2020 жылғы 16 қарашасы
№ 49/2 шешіміне
қосымша
Тимирязев аудандық мәслихатының
2020 жылғы 9 қаңтардағы
№ 42/15 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Тимирязев ауылдық округінiң бюджетi
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)

О внесений изменений и дополнения в решение Тимирязевского районного маслихата от 9 января 2020 года № 42/15 "Об утверждении бюджета Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района на 2020-2022 годы"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 16 ноября 2020 года № 49/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 ноября 2020 года № 6694
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата "Об утверждение бюджета Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 42/15 (опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5927) следующее изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 139253,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 27650 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 111603,9 тысяч тенге;
2) затраты – 145593,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 71567,6 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 71567,6 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -77904,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 77904,4 тысяч тенге:
поступление займов – 71567,6 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 6336,8 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Утвердить целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 5921,5 тысячи тенге на текущий ремонт уличного освещения села Тимирязево.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии районного маслихата Б. Дюсембаев
Секретарь районного маслихата С. Мустафин
Приложение
к решению Тимирязевского
районного маслихата
от 16 ноября 2020 года № 49/2
Приложение 1
к решению Тимирязевского
районного маслихата
от 9 января 2020 года № 42/15
Бюджет Тимирязевского сельского окуруга на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)