2020-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 18 маусымдағы № 165 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 маусымда № 6361 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына, "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасы 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2020-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатыстарына таратылады.
Уәлиханов ауданының
әкімі
М.Оспанов
2020 жылғы 18 маусымы
№ 165 қаулысына
1 қосымша
Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зертеп-қарау негізінде жайылымайналымдарының схемасы
2020 жылғы 18 маусымы
№ 165 қаулысына
2 қосымша
Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зертеп-қарау негізінде жайылымайналымдарының схемасы
2020 жылғы 18 маусымы
№ 165 қаулысына
3 қосымша
Уәлиханов ауданы Қаратерек ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зертеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
2020 жылғы 18 маусымы
№ 165 қаулысына
4 қосымша
Уәлиханов ауданы Амангелды ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зертеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
2020 жылғы 18 маусымы
№ 165 қаулысына
5 қосымша
Уәлиханов ауданы Телжан ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зертеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
2020 жылғы 18 маусымы
№ 165 қаулысына
6 қосымша
Уәлиханов ауданы Көктерек ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зертеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
2020 жылғы 18 маусымы
№ 165 қаулысына
7 қосымша
Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зертеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
2020 жылғы 18 маусымы
№ 165 қаулысына
8 қосымша
Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зертеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
2020 жылғы 18 маусымы
№ 165 қаулысына
9 қосымша
Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зертеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
2020 жылғы 18 маусымы
№ 165 қаулысына
10 қосымша
Уәлиханов ауданы Қайрат ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зертеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
2020 жылғы 18 маусымы
№ 165 қаулысына
11 қосымша
Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зертеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Уалихановскому району Северо-Казахстанской области на 2020-2021 годы
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 18 июня 2020 года № 165. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 июня 2020 года № 6361
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Уалихановского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы пастбищеоборота на основании геоботанического обследования пастбищ по Уалихановскому району Северо-Казахстанской области на 2020-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2020 года.
Аким
Уалихановского района
М. Оспанов
Приложение 1
к постановлению
от 18 июня 2020 года № 165
Схема пастбищеоборотов на основания геоботанического обследования Актуесайского сельского округа Уалихановского района
Приложение 2
к постановлению
от 18 июня 2020 года № 165
Схема пастбищеоборотов на основания геоботанического обследования Бидайыкского сельского округа Уалихановского района
Приложение 3
к постановлению
от 18 июня 2020 года № 165
Схема пастбищеоборотов на основания геоботанического обследования Каратерекского сельского округа Уалихановского района
Приложение 4
к постановлению
от 18 июня 2020 года № 165
Схема пастбищеоборотов на основания геоботанического обследования Амангельдинского сельского округа Уалихановского района
Приложение 5
к постановлению
от 18 июня 2020 года № 165
Схема пастбищеоборотов на основания геоботанического обследования Тельжанского сельского округа Уалихановского района
Приложение 6
к постановлению
от 18 июня 2020 года № 165
Схема пастбищеоборотов на основания геоботанического обследования Коктерекского сельского округа Уалихановского района
Приложение 7
к постановлению
от 18 июня 2020 года № 165
Схема пастбищеоборотов на основания геоботанического обследования Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района
Приложение 8
к постановлению
от 18 июня 2020 года № 165
Схема пастбищеоборотов на основания геоботанического обследования Акбулакского сельского округа Уалихановского района
Приложение 9
к постановлению
от 18 июня 2020 года № 165
Схема пастбищеоборотов на основания геоботанического обследования Карасуского сельского округа Уалихановского района
Приложение 10
к постановлению
от 18 июня 2020 года № 165
Схема пастбищеоборотов на основания геоботанического обследования Кайратского сельского округа Уалихановского района
Приложение 11
к постановлению
от 18 июня 2020 года № 165
Схема пастбищеоборотов на основания геоботанического обследования Кулыкольского сельского округа Уалихановского района