"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы бойынша жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы №4-51с шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 6-56 с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 шілдеде № 6415 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы бойынша жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2020 жылғы 13 наурыздағы №4-51с шешімінің күші жойылды деп танылсын (2020 жылғы 8 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6141 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
К.Егімбаева
Уәлиханов аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Кәдіров

О признании утратившим силу решения Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 13 марта 2020 года №4-51с "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций по Уалихановскому району Северо-Казахстанской области"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 июня 2020 года № 6-56 с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 июля 2020 года № 6415
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Уалихановский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций по Уалихановскому району Северо-Казахстанской области" от 13 марта 2020 года №4-51с (опубликовано 8 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6141).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель
сессии маслихата
Уалихановского района
К.Егимбаева
Секретарь Уалихановского
районного маслихата
Б.Кадиров