Уәлиханов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 6-49 с "2020-2022 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 2-61 с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қыркүйекте № 6545 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, 7- бабы 4- тармағына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 08 қаңтардағы № 6-49с шешіміне (2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5942 болып тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112 211,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 45 669 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 250 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 66 292,1 мың теңге;
2) шығындар – 122 924,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 713,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 713,5 мың теңге;
қарыздар түсімі –0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 8 января 2020 года № 6-49с "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2020-2022 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 18 сентября 2020 года № 2-61 с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 сентября 2020 года № 6545
В соответствии со статьями 106 и 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6, пунктом 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2020-2022 годы" от 8 января 2020 года № 6-49с (опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном пиде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5942) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы — 112 211,1 тысяч тенге:
налоговые поступления — 45 669 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала — 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов — 66 292,1 тысяч тенге;
2) затраты — 122 924,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -10 713,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 713,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 10 713,5 мың теңге.";
8-тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшаcы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы ______________Қ.Қапышев
Уәлиханов аудандық
мәслихатының хатшысы ________________Б.Кәдіров
Уәлиханов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйегі № 2-61 с шешіміне
қосымша

используемые остатки бюджетных средств – 10 713,5 тысяч тенге.";
пункт 8 исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель
сессии маслихата
Уалихановского района ________К.Капышев
Секретарь
Уалихановского районного маслихата ____________Б.Кадиров
Приложение
к решению Уалихановского
районного маслихата от 18 сентября 2020 года № 2-61 с
Приложение 1
к решению Уалихановского