Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Ақтүйесай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 26 маусымдағы № 12 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 маусымда № 6402 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Ақтүйесай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 24 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Ақтүйесай ауылдық округі әкімінің 31.12.2020 № 24 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2020 жылғы 1 маусымдағы №17-07/126 ұсынысы негізінде, Ақтүйесай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округі Күзексай ауылында ірі қара малдың бруцеллезі бойынша шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтүесай ауылдық
округінің әкімі
М. Нургазин

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Актуесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 26 июня 2020 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 июня 2020 года № 6402. Утратило силу решением акима Актуесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 31 декабря 2020 года № 24
Сноска. Утратило силу решением акима Актуесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 31.12.2020 № 24 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 1 июня 2020 года №17-07/126, аким Актуесайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота в селе Кузексай Актуесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Актуесайского сельского округа
М. Нургазин