Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Ақтүйесай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 24 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қаңтарда № 6883 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабы 8) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 16 қарашадағы №17-07/289 ұсынысы негізінде, Ақтүйесай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округінің Күзексай ауылының аумағында белгіленген ірі қара малдарының арасында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шараларының жүргізілуіне байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақтүйесай ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2020 жылғы 26 маусымдағы №12 (2020 жылғы 30 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6402 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтүесай ауылдық округінің әкімі М. Нургазин

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Актуесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 31 декабря 2020 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 января 2021 года № 6883
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 16 ноября 2020 года №17-07/289, аким Актуесайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Кузексай Актуесайского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Актуесайского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 26 июня 2020 года № 12 (опубликовано 30 июня 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6402).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актуесайского сельского округа М. Нургазин