2020-2022 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Новопокров ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 43/11 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 5885 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімінің 5-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Новопокров ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 -қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 590,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 048,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 542,5 мың теңге;
2) шығындар – 25 590,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 25.09.2020 № 53/7 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 07.12.2020 № 55/10 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2020 жылға арналған Новопокров ауылдық округі бюджетінің кірісі Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 52-1-бабына сәйкес, келесі салықтық түсімдер есебінен құрылды деп белгіленсін:
1) Новопокров ауылдық округінің аумағындағы осы салықты салу объектілері бойынша жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салығы;
2) Новопокров ауылдық округінің аумағындағы жер учаскелері бойынша жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығы;
3) мыналардан:
тұрғылықты жері Новопокров ауылдық округінің аумағындағы жеке тұлғалардан;
өздерінің құрылтай құжаттарында көрсетілетін тұрған жері Новопокров ауылдық округінің аумағында орналасқан заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығы.

Об утверждении бюджета Новопокровского сельского округа района Шал акына на 2020-2022 годы
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 43/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 января 2020 года № 5885.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 5 настоящего решения.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа района Шал акына на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 590,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 048,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 542,5 тысяч тенге;
2) затраты – 25 590,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25.09.2020 № 53/7 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07.12.2020 № 55/10 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить, что доходы бюджета Новопокровского сельского округа на 2020 год формируются в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
1) налога на имущество физических лиц по объектам обложения данным налогом, находящимся на территории Новопокровского сельского округа;
2) земельного налога на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц по земельным участкам, находящимся на территории Новопокровского сельского округа;
3) налога на транспортные средства:
с физических лиц, место жительства которых находится на территории Новопокровского сельского округа;
с юридических лиц, место нахождения которых, указываемое в их учредительных документах, располагается на территории Новопокровского сельского округа.

3. 2020 жылға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенция 17 831 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. 2020 жылға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер бекітілсін, соның ішінде:
1) Новопокровка ауылының кентішілік жолдарының ағымдағы жөндеуі;
2) Новопокровка ауылының көшелерін жарықтандырудағы ағымдағы жөндеу.
5. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Д. Жаркинбаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы
О. Амрин

3. Установить бюджетную субвенцию, передаваемую из районного бюджета в бюджет Новопокровского сельского округа на 2020 год в сумме 17 831 тысяч тенге.
4. Утвердить в бюджете Новопокровского сельского округа на 2020 год целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе на:
1) текущий ремонт внутрипоселковых дорог села Новопокровки;
2) текущий ремонт уличного освещения села Новопокровки.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Д. Жаркинбаев
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
О. Амрин

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты 2020 жылғы 8 қаңтары № 43/11 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Шал ақын ауданы Новопокров ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 25.09.2020 № 53/7 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 07.12.2020 № 55/10 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Категория
Наименование
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс

Приложение 1 к решению маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 43/11
Бюджет Новопокровского сельского округа района Шал акына на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25.09.2020 № 53/7 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата района Шал акына СевероКазахстанской области от 07.12.2020 № 55/10 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Наименование
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс