Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 43/1 "2020-2022 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2020 жылғы 17 наурыздағы № 44/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 наурызда № 6107 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 1-тармағына, 109-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 43/1 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5761 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 491 344,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 343 282,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 619 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 137 942,7 мың теңге;
2) шығындар – 5 636 940,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 701 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 39 765 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 064 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 181 297,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 181 297,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 39 765 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 064 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 145 596,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 43/1 "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17 марта 2020 года № 44/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 марта 2020 года № 6107
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 43/1 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5761) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Шал акына на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 491 344,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 343 282,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 619 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 137 942,7 тысяч тенге;
2) затраты – 5 636 940,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 701 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 39 765 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 064 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 181 297,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 181 297,3 тысяч тенге:
поступление займов – 39 765 тысяч тенге;
погашение займов – 4 064 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 145 596,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

228244,5
02
Қорғаныс
11430
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11430
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7691
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1623
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2116
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
11400
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11400
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
11400
04
Білім беру
3468444
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
41385
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
41385
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3384241
003
Жалпы білім беру
2635285
006
Балаларға қосымша білім беру
133103
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
199
023
Әдістемелік жұмыс
14746
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
293754
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17834
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
6819
032
Уақытша отбасына берілген шалғайдағы елді мекендерде тұратын мектеп жасындағы балаларды бағып-қағу
13455
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16774
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
20913
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
5090
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
226269
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
42818
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
42818
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
337899
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

228244,5
02
Оборона
11430
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11430
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7691
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1623
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2116
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
11400
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11400
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
11400
04
Образование
3468444
464
Отдел образования района (города областного значения)
41385
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
41385
464
Отдел образования района (города областного значения)
3384241
003
Общеобразовательное обучение
2635285
006
Дополнительное образование для детей
133103
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
199
023
Методическая работа
14746
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
293754
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17834
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
6819
032
Содержание детей школьного возраста из отдаленных населенных пунктов, переданных временной семье
13455
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16774
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
20913
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5090
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
226269
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
42818
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
42818
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
337899
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)