Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 12 ақпандағы № 3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 ақпанда № 6015 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармағына сәйкес, Шал ақын ауданы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 26 желтоқсанындағы № 18-29/470 ұсынысы негізінде, Жаңажол ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округінің Жаңажол ауылында орналасқан Есіл, Мектеп, Байтерек және Аққайын көшелерінен, ірі қара малдарының арасында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шараларының аяқталуына байланысты, шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2019 жылғы 02 қазандағы №4 шешімінің (2019 жылғы 11 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде №5603 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі М. Сулейменов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12 февраля 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 февраля 2020 года № 6015
В соответствии с пунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Шал акына от 26 декабря 2019 года № 18-29/470 аким Жанажолского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия с улиц Есиль, Мектеп, Байтерек и Аккайын села Жанажол Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области, в связи с завершением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об установлении ограничительных мероприятий" от 02 октября 2019 года № 4 (опубликовано 11 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5603).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Сулейменов